Categories: Top

Charitativní focení s kabelkou za 160 tisíc a romantický odpočinek: Dagmar Havlová spojila příjemné s užitečným

Všichni lidé potřebují čas od času odpočinek. Bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová si také ráda užívá víkend. Tentokrát si oblékla barevné šaty, červené tenisky a vzala s sebou kabelku Chanel. V této podobě seděla u snopu slámy.

Bývalá první dáma si chtěla užít letní sluníčko a pořádně si odpočinout, a tak jela na venkov. Kromě toho se asi rozhodla, že pro dobrou náladu je třeba mít na sobě krásné oblečení, které by přidalo pozitivní emoce.

Zdroj: Instagram

Dagmar Havlová tak oblékla pestrobarevné šaty, červené tenisky, slamák a sluneční brýle. Nejuhlazenější však byla její kabelka Chanel, která stojí zhruba 160 000 korun.

Zdroj: Instagram

„Sbírám poslední energii ze sluníčka, je krásně. Jsem na venkově, jak vidíte, je to romantický, fakt krásný,“ uvedla to ve videu, které Dagmar Havlová zveřejnila na svém Instagramu.

Zdroj: Instagram

Bývalá první dáma seděla u balíku slámy. Zdá se, že měla ráda všechno, co ji obklopovalo, velmi si užívala počasí a přírody.

Zdroj: Instagram

Je však třeba říci, že to nebyl jen odpočinek, herečka zkombinovala příjemné s užitečným. Bylo to focení kalendáře pro její nadaci.

Foto: Ludvík Hradilek

Tentokrát se dokonce rozhodla využít pomoc vizážistky. Obvykle se raději líčí sama, ale tentokrát ne. Tentokrát jí pomohla Kateřina Mlejnková alias Koki.

Jana Dvořák

Recent Posts

Kolaps na pohřbu Potměšila: Eva Holubová na pokraji sil

Poslední rozloučení s hercem Janem Potměšilem se proměnilo v mimořádně silný a emotivní okamžik, který…

11 hodinami ago

Bez make-upu a bez zábran: Havlová ukázala pravou tvář a vyvolala lavinu reakcí

Herečka Dagmar Havlová znovu ukázala, že šarm a přirozenost mají mnohem větší sílu než dokonalý…

14 hodinami ago

Habera vytasil důchod a Peštová se smála: „To bude tak na kapesné dětem“

Zpěvák Pavol Habera, dlouholetá tvář kapely Team, se během koncertu ve Vysokých Tatrách postaral o…

17 hodinami ago

„Naše první společná procházka“: Kvitová poprvé vyrazila s dvojčaty mezi lidi

Tenistka Petra Kvitová prožívá jedno z nejkrásnějších období svého života. Na konci března se z…

18 hodinami ago

„Tohle se nesmí tolerovat“: Veronika Arichteva se ostře pustila do Koktových

Video z domácnosti Ornelly Koktové a Josefa Kokty vyvolalo silnou vlnu emocí. Záběry zachycují vypjatou…

20 hodinami ago

„Je to žumpa“: Michael Kocáb se drsně obul do europoslance Turka

Bouře kolem výroků poslance Filipa Turka rozhodně neutichá. Naopak – jeho slova o „deratizaci“ a…

23 hodinami ago