Majitelka největších stehen nedávno začala chodit spolu se stejně neobvyklým chlapem: Jak ten pár spolu vypadá

Eudoxi Yao není obyčejná dívka. Má objemná stehna a nedávno začala chodit spolu se stejně neobvyklým chlapem, který je o dvakrát menší. Její přítel se navíc brzy může stát prezidentem.

Zdroj: kenguru.plus

Eudoxi žije na Pobřeží slonoviny a je známá nejen ve svém státu, ale v celé Africe. Hlavním důvodem jsou výrazné a velmi široká stehna dívky, které přesahují obvod jednoho a půl metru. Proto se Yao dokonce někdy nazývají „africká Kardashian“.

Zdroj: kenguru.plus

Unikátní vlastnost nebrání tomu, aby Eudoxia normálně žila, ale naopak pomáhá. Nemá potíže s výběrem oblečení a vybírá si přiléhavé oblečení.

Yao pracuje jako model plus-size, často se účastní různých televizních show, sdílí podrobnosti svého života a dobře vydělává.

Na konci léta média věnovala pozornost osobnímu životu modelky: objevil se u ní přítel – guinejský rapper Grand Pi (Mussa Sandiana Kaba).

Ten chlap má neobvyklý vzhled a nízkou postavu.

Zdroj: kenguru.plus

Na společných fotografiích vypadá Grand Pi dvakrát nebo dokonce třikrát menší než jeho luxusní přítelkyně Eudoxi. Ale oba nevěnují pozornost rozdílům ve velikosti a věří, že rozdíl ve velikosti neznamená vůbec nic a nenarušuje vzájemné štěstí a lásku.

Zdroj: kenguru.plus

Yao často zveřejňuje fotografie se svým přítelem na sociálních sítích a někdy píše podrobností jejich vztahu a připouští, že Grand Pi často dává důvody, proč Yao musí žárlit, i když se budou vdávat.

Dívka se obává, že chování jejího přítele se nebude líbit její rodičům.

Yao věří ve světlou budoucnost, protože její přítel bude kandidovat v prezidentských volbách v Guineji. Mezitím si milenci užívají jeden druhého a sdílejí své štěstí s fanoušky.

Share