Herečka Zuzana Kanócz z komedie Román pro ženy se změnila k nepoznání: dnes vypadá lépe než před 15 lety

Mnoho českých diváků si díky filmu Román pro ženy z roku 2005 mohou pamatovat na slovenskou herečku Zuzanu Kanócz. Zúčastnila se premiéry českého filmu Šarlatán, protože tam hrál její partner Juraj Loj. Za 15 let se hodně změnila, navíc má už tři děti.

Slovenský herec Juraj Loj ztvárnil jednu z hlavních rolí v českém filmu, byl tam partnerem hlavní postavy. S ním na premiéru přišla jeho přítelkyně herečka Zuzana Kanócz.

Zdroj: čas.sk

Čeští diváci si Zuzanu dobře pamatují díky roli Laury v romantické komedii Román pro ženy. Tento snímek byl velmi populární, dalo by se říci, že se dokonce stal legendárním.

Zdroj: profimedia.cz

Film byl natočen v roce 2005, tedy uplynulo již 15 let. Herečka ve svých 40 letech vypadá skvěle, dokonce vypadá lépe než dříve.

Zdroj: profimedia.cz

Spolu se Zuzanou Kanócz a Jurajem Lojem přišla i jejich dcera Leyla, které budou brzy téměř dva roky. Je to jejich nejmladší dcera.

Zdroj: profimedia.cz

Hvězdný pár má další dvě děti, dceru Izabellu, které jsou čtyři roky a syna Lucase, kterému je už šest let.

profimedia.cz

Zuzana Kanócz se výrazně změnila a začala vypadat jinak. Pokud dříve měla krátké tmavé vlasy, nyní je dlouhovlasá blondýnka.

Zdroj: profimedia.cz

Přestože porodila tři děti s malým časovým odstupem a i přes svých 40 let vypadá prostě super. Mnoho žen by chtělo být stejně štíhlé.

Zdroj: archiv Blesk, INT

Herečka ve filmu Šarlatán nehrála, jen se rozhodla přijít se svým partnerem a podívat se na jeho práci. Tak ho podpořila.

Zdroj: archiv Blesku

Share