Lékař po porodu přinesl matce její miminko a sám se otočil k oknu: V pokojí nastalo naprosté ticho

Ona co nejdříve chtěla vidět své miminko po jeho narození.

Zdroj: ipf.ua

Stejně jako všechny maminky, čekala své milované dítě po porodu. Do jejího pokoje však nikdo nevcházel a dítě přivezli až po dvou hodinách.

Lékař přinesl miminko, zabalenou do pleny a položil ho na hruď matky. Žena už se na tento okamžik těšila. Konečně má své dítě v náručí. Zvedla plenku, ale to, co viděla, ji ohromilo. Lékař v tu chvíli nic neřekl, jen se otočil k oknu.

Dítě nemělo ušní boltce, ale sluch měl vynikající.

Na lásku matky to však nemělo žádný vliv. Milovala ho, než přišel na svět. Byl vychován jako normální dítě a nikdy nikdo z rodiny nezdůrazňoval tuto vadu.

Zdroj: ipf.ua

Je pravda, že rodiče velmi dobře chápali, že jednou přijde doba, kdy se jejich dítě na to bude ptát. Děti se mu začaly vysmívat a nasávali ho zrůdou.

Ve skutečnosti bylo dítě velmi talentované. Dobře se učil a měl perfektní hudební sluch. Vztah ve třídě s dětmi však nebyl moc dobrý.

Zdroj: pinterest.com

Rodiče se ho zeptali, jestli chce mít uši a zda souhlasí s operací. Byl velmi šťastný, že se něco takového dá dělat. Brzy měl chlap naprosto normální vzhled.

Uplynuly roky. Chlapec se stal uznávaným hudebníkem. Jednou se zeptal rodičů:

Zdroj: pinterest.com

– Kdo je ten člověk, co mi dal své uši?

Otec tiše zvedl vlasy matky a syn uviděl, že je bez uší. Ani si toho nevšiml. Chlapec poté udělal vše pro to, aby rodiče byli šťastní.

Zdroj: inessasm.com

Udělali byste takový krok pro své dítě?

 

 

Share