Po 7 letech modelingu holčička s andělským vzhledem ztratila svou krásu: jak vypadá dnes

Dítě z Ameriky s andělským vzhledem Aira Brown se dostalo do modelingového průmyslu velmi mladou, v té době jí bylo jen 2 roky. Postupem let se vzhled dívky změnil.

Zdroj:fb.ru

V současné době je jí 9 let a stojí za zmínku, že jen málo lidí v ní poznává bývalou krásku, jejíž vzhled dříve všichni srovnávali s panenkou.

Jak se Aira stala modelkou

Zdroj:fb.ru

Ayru přivedla do modelingové agentury její matka.

Žena řekla, že ji ohromil tak výsoký zájem dítěte o kosmetiku, kterou dívka začala používat, sotva začala chodit.

V tu chvíli si matka dívky uvědomila, že život dítěte je určitě třeba spojit s modelingem.

Zdroj:fb.ru

Po prvním focení se dítě stalo slavným. Dívce byla všude nabídnuta spolupráce, která spočívala hlavně v reklamě na dětské oblečení. Honoráře dítěte byly vyplaceny v působivých částkách, asi 250 tisíc dolarů.

Ve věku tří let se tato dívka stala nejlépe placeným dětským modelem na světě, o kterém věděl téměř každý Američan.

O kráse Airy

Zdroj:fb.ru

Poté, co svět viděl první fotografie Airy Brown, všichni ji začali porovnávat s panenkou, poté s andělem, obdivovali krásu dítěte.

A to není překvapující, protože ve dvou letech měla blonďatá dívka neuvěřitelně dlouhé a husté řasy a velmi krásný úsměv.

Zdroj:fb.ru

Jen málo lidí ví, že od samého začátku modelářské kariéry holky, její rodiče ji vzali do solária, nanesli na její obličej a tělo hodně kosmetiky, barvili vlasy a krásou očí zajistili barevnými čočkami.

Je třeba poznamenat, že Aira milovala focení, a proto se jí opravdu líbilo být modelkou. Samotná matka mladé modelky opakovaně prohlašovala, že její dcera je nadšená z nekonečného oblékání do krásných outfitů a pózování pro fotografy.

Negativní reakce veřejnosti

Zdroj:fb.ru

Stojí za zmínku, že ne všichni zástupci společnosti schválili jednání rodičů, kteří podle nich zneužívali své dítě pro svůj vlastní prospěch.

Ti, kdo si všimli kosmetiky a úpalu na pokožce dítěte, zjevně neschvalovali kroky rodičů zaměřené na vytvoření umělé krásy jejich dcery.

Zdroj:fb.ru

Pravidelně dostávali komentáře, že místo toho, aby ze svého dítěte vytvořili panenku, bylo by lepší, kdyby mu poskytli šťastné dětství.

Společnost byla pobouřena, že dívka, která neumí ani číst, ani psát a neumí ani jasně mluvit, se účastní všech soutěží krásy, aby získala vítězství, kvůli nimž je na její jemnou pokožku aplikováno obrovské množství kosmetiky.

Aira Brown dnes

Zdroj:fb.ru

Aira Brown je v současné době 9 let, pokračuje v budování modelářské kariéry, ale jak si lidé už všimli, na jejím dnešním vzhledu není nic zvláštního.

Navzdory tomu se dívka nadále účastní fotografických projektů, ve kterých představuje světově proslulé značky. Agentury ji navíc stále považují za jednu z nejvyhledávanějších dětských modelek.

Zdroj:fb.ru

Dnes se fanoušci dívky mohou podívat na její fotografie na Instagramu a také sledovat videa s její účastí na jejím osobním kanálu na Youtube.

Zdroj:fb.ru

Stojí za zmínku, že dívka není spokojená s tím, čeho již stihla dosáhnout a přeje se prosadit jako filmová herečka.

V roce 2017 debutovala ve filmu What Sorrows May Come, poté byla pozvána na vedlejší roli ve filmu Education in Love, jehož premiéra byla v roce 2018.

Zdroj:fb.ru

Někteří fanoušci mladé hvězdy si jsou jisti, že úspěch Airy je výsledkem ambicí její rodičů, které se nestali realitou.

Doufejme, že se mladá hvězda ve svém oboru bude dále rozvíjet a sláva, kterou získala v raném věku, nebude mít negativní dopad na její budoucnost.

PSALI JSME: OPTICKÁ ILUZE UKÁŽE, POKUD JSOU VAŠE NERVY V POŘÁDKU: KOHO VIDÍTE NA OBRÁZKU DÍVKU NEBO STARŠÍ ŽENU

PŘIPOMÍNÁME: HEREČKA JURIŠTOVÁ OSLAVILA 65. NAROZENINY: JAK DNES ŽIJE POHÁDKOVÁ LÁSKA JANA HRUŠÍNSKÉHO Z LÁĎO TY JSI PRINCEZNA

Share