Categories: Top

Náhlý zvrat v případu Dary Rolins a pozitivní výsledek testu na koronavirus: „Testy na COVID-19 jsme si museli udělat všichni, celý můj tým, takže i já“

Dara Rolins (47) byla moc šťastná, že zanedlouho po uvolnění opatření se její život vrátí do normálního tempa.

Radost ale bohužel netrvala dlouho, vyšlo najevo že jedna z jejích tanečnic má pozitivní výsledek testu na nemoc na COVID-19. Zpěvačka se svými tanečnicemi jsou pozvané na poslední večer Miss Slovensko 2020. Večer se ma uskutečnit dnes 14. srpna a od 20:30 hodin. Otázkou nyní je jestli tam opravdu vystoupí.

Zdroj: facebook.com

„Dnes byly pozitivně testovány dvě tanečnice, které mají vystupovat na živém přenosu Miss Slovensko 2020. Jedna tanečnice je od Dary Rolins, se kterou také přichází do styku na trénincích. Další tanečnice byla také v úzkém kontaktu na trénincích s více kolegyněmi, které mají vystupovat,“ bylo popsáno na slovenském serveru.

Zdroj: instagram.com

Podle organizátorů soutěže krásy během posledních dnů byli testování 150 osob realizačního štábu, každá z finalistek a účinkující.

„Kvůli zvýšené bezpečnosti nechala společnost LGM, která Miss Slovensko pořádá, během uplynulých dní testovat téměř 150 osob realizačního štábu, kteří měli nastoupit na místo konání přímého přenosu.

Všem finalistkám i produkčnímu týmu vyšly testy negativní. Co se týče účinkujících, díky včasnému testování na COVID-19, ještě před společnými zkouškami, se nám podařilo zachytit několik případů, které byly bohužel pozitivní. Na přímý přenos samozřejmě nenastoupí.

Chceme všechny ujistit, že nikdo z těchto lidí nepřišel do přímého kontaktu ani s finalistkami Miss Slovensko, ani s lidmi, kteří na přímém přenosu pracují. Všechny společné zkoušky byly totiž naplánovány až po provedení jednotlivých testů,“ vysvětlili organizátoři Miss Slovensko.

Zdroj: facebook.com

„Z důvodu ochrany vašeho zdraví a prevence proti onemocnění covid-19 bohužel musíme oznámit, že Miss Slovensko se bude konat bez přítomnosti diváků v sále. Přímý přenos MISS SLOVENSKO odvysílá TV JOJ 14. 8. 2020 od 20:30. Prosím, podpořte naše finalistky. Srdečně děkuji,“ dodal Michael Kováčik, ředitel soutěže.

Zdroj: instagram.com

Podle Dary celý její tým a i ona udělali test a jedná z tanečnic má ten test pozitivní a musí k testu podstoupit ještě jednou. „Testy jsme si museli udělat všichni, celý můj tým, takže samozřejmě i já. My jsme v pohodě, ale jedna z nás jde dnes na testy ještě jednou. Uvidíme… Mrzí nás to všechny, ale pravidla dnešní doby jsou jasné. Uvidíme, občas se stane, že se test v druhé fázi nepotvrdí. Tak či tak, já do Bratislavy určitě dorazím,“ svěřila zpěvačka pro všechny fanoušky.

medvedieva@email.cz

Recent Posts

Andrej Babiš vyzval občany, aby si užili čas strávený s rodinou: „Obejměte manželku, manžela, partnerku, partnera, rodiče,“ požádal premiér

Premiér Andrej Babiš se obrátil na obyvatele Česka na státní svátek. Udělal to přes svůj…

2 hodinami ago

Horoskop na 29. října: Jaký bude tento den pro Střelce, Kozorohy, Vodnáře a Ryby

Naši astrologové připravili pro vás novou předpověď a jsou připraveni vám ji představit. Co připravil…

2 hodinami ago

Manželský pár adoptoval 12letého chlapce: Když se dozvěděli o něm víc, své řešení hned změnili

Bohužel na světě je obrovské množství rodin, které si přejí mít dítě, ale z různých…

2 hodinami ago

Vondráčková je teď k nepoznání: Září štěstím

Populární zpěváčka Lucie Vondráčková se rozvedla se svým manželem Tomášem Plekancem před dvěma lety. Do…

3 hodinami ago

Psychologický test: vybraná osoba, která něco skrývá, odhalí, jak dobře rozumíte lidem

Myslíte si, že dobře rozumíte lidem? Odborníci v oboru psychologie doporučují absolvovat tento test, který…

3 hodinami ago

„My nezpochybňujeme nemoc, my zpochybňujeme opatření vlády“: v Praze stovky demonstrantů vyzvali ke zrušení přísných opatření

V hlavním městě na náměstí Republiky se sešli odpůrci opatření proti koronaviru. U pódia bylo…

3 hodinami ago