.
Severokorejský vůdce Kim Čong-un se na veřejnosti neobjevil tři týdny, naposledy viděný 1. května.
To uvedli úředníci v Jižní Koreji, píše Yonhap.
.
„Příslušné úřady to pozorně sledují,“ uvedlo jihokorejské ministerstvo.
Kromě toho je společnost znepokojena tím, že z náměstí v Pchjongjangu zmizely portréty jeho otce Kim Čong-ila a dědečka Kim Ir-sena, píše NK News.
.
V lednu bylo období, kdy se Kim Čong-un také neobjevil 21 dní.
.
Poslední zmizení Kima proběhlo v dubnu během pandemie koronaviru.
.
V médiích se objevovaly pověsti o jeho vážné nemoci nebo smrti. Japonští novináři uvedli, že Kim byl „ve vegetativním stavu“ a američtí – že vůdce KLDR tuto operaci selhal.
.
Zároveň jihokorejské vedení oznámilo, že vůdce KLDR se cítil dobře.
.
Podezření na špatné zdraví Kima se objevilo v médiích poté, co 15. dubna zmeškal narozeninovou oslavu svého dědečka, který založil KLDR.
.
2. května jihokorejská média informovala, že severokorejský vůdce Kim Čong-un se poprvé objevil na veřejnosti po 20 dnech.
.
Devatenáctiletá Charlotte Gottová udělala další výrazný krok směrem k vlastní kariéře. V exkluzivním rozhovoru pro…
Napětí kolem budoucnosti veřejnoprávních médií v Česku dál roste. Do centra pozornosti se dostal nejen…
Známá slovenská moderátorka Adela Vinczeová prožívá jedno z nejšťastnějších období svého života. Spolu s manželem…
Těžké období teď prožívá Andrea Kašpárková, která se musí vyrovnat s vážnými zdravotními komplikacemi své…
Moderátor Marek Eben se poprvé otevřeně vyjádřil k debatám, které se v posledních dnech rozhořely…
Adriana Sobotová se na veřejnosti objevuje dlouhodobě sama, bez doprovodu svého manžela, legendárního komika Luďka…