Zdroj: Zprávy-Aktuálně
V dnešní noci dvě letadla armády odletěla do Libanonu. Ta letadla dopraví tým záchranářů USAR ČR s jeho zařízením.
Zdroj: CZECH AIR FORCE
Před týdnem ten tým poskytoval pomoc s vyhledáváním lidí, když se stal výbuch v přístavu Bejrútu.
Zdroj: Blanenský deník
Podle mluvčí generálního štábu Magdaleny Dvořákové se návrat do Česká vojenských speciálů očekává odpoledne po testování na nemoc covid-19.
Zdroj: Ústecký deník
Dle údajů na twitteru ministra vnitra Jana Hamáčka ČR dnes přepraví do Bejrútu zdarma ochranné overaly, respirátory, roušky, rukavice, obinadla a jehly ve výši dvou milionů korun podle zdravotně-humanitárního programu MEDEVAC Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Včetně nemocniční lůžka Linet.
Zdroj: ČT24
Připomeňme si, že v úterý minulý týden v přístavu byl výbuch kvůli výbušnému dusičnanu amonnému od roku 2013.
Zdroj: Zprávy-Aktuálně
Došlo k minimálně 160 životních obětí a 6000 zraněných.
Zdroj: Echo24
Tak čtyři desítky českých specialistů na záchranu a vyhledávání odletěli do Libanonu, kteří se pustili do hledání pouze ve čtvrtek minulý týden kvůli zdržování ze strany libanonské armády.
Kromě Čechů zúčastnili i jiní cizí záchranáři.
Zdroj: Požáry
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš se na sociálních sítích podělil o osobní téma, které s…
Manželské problémy Lely a Karlose Vémolových dál poutají pozornost veřejnosti. Po sérii spekulací a informací…
Monika Bagárová opět potěšila své sledující na sociálních sítích. Tentokrát se nerozhodla sdílet fotografie z…
Bývalá Miss World Taťána Kuchařová se během letošního Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech znovu…
Herečka Pavla Tomicová si v posledních letech prošla mimořádně náročným obdobím, které zasáhlo nejen její…
Herec Pavel Kříž, kterého si několik generací diváků spojuje především s rolí Štěpána Šafránka z…