Tchyně vyhnala svou snachu a vnučku z baráku: Setkaly se o šest měsíců později

Nejhorší, co se člověku může stát, je, když se od něj členové rodiny odvrátí. Často k tomu dochází právě v nejtěžších životních okamžicích, kdy člověk potřebuje podporu a porozumění.

Zdroj: syl.ru

Takový příběh se stal s Hankou, kterou tchyně s dítětem vyhodila z baráku. Ale o šest měsíců později litovala svého činu. Nešťastná Hanka byla v zoufalství, když zjistila, že ji její manžel podvádí s kolegyni z práce.

Zdroj: youtube.com

Tato situace ovlivnila zdraví ženy. Lékaři jí doporučili ošetření v sanatoriu. Žena vyrazila k moři se svou přítelkyní Jitkou, která snila o vztahu se Pavlem, který se usadil ve vedlejší místnosti.

Jednoho dne se rozhodl Pavel pozvat přítelkyně na pláž. Hanka zpočátku nechtěla jít. Ale Jitka ji přesvědčila.

Pavel se navíc rozhodl vzít s sebou svého přítele Petra. Jitka řekla, že Hanka nemusí být věrná svému manželovi, který ji podvádí. Večer uběhl rychle.

Zdroj: syl.ru

U sanatoria avšak Hanku čekalo nepříjemné překvapení. Ve dveřích potkala manžela, který byl ten den vyslán na služební cestu, a rozhodl se navštívit svou ženu v sanatoriu.

Po návratu domů začal Josef obviňovat svou manželku z nevěry. Ačkoli Hanka svého manžela nepodváděla. A Tereza, manželova matka, vyhnala svou snachu se dcerou z baráku.

Zdroj: youtube.com

Hanka zpočátku žila v knihovně, kde pracovala mnoho let. A pak jí úřady poskytly starý dům, který byl dlouho prázdný.

Každou neděli žena chodila se svou dcerou do kostela. Často tam viděla tchyni.

Zdroj: youtube.com

Uplynulo šest měsíců. Hanka si všimla, že Tereza přestala chodit na bohoslužby.

Zeptala se na ni sousedky, která odpověděla, že Tereza je nemocná. Její syn se oženil a odejel do zahraničí. A o Tereze se nemá kdo postarat. Sousedé chtějí ženu odvézt do domu s pečovatelskou službou.

Zdroj: syl.ru

Hanka litovala své tchyně, přestože s ní kdysi brutálně zacházela. Žena koupila potraviny a šla se svou dcerou do Terezy. Starší žena, která téměř ztratila zrak, se rozplakala, když uslyšela známý hlas.

A požádala svou snachu o odpuštění za svou krutost. A Hanka slíbila, že se postará o svou tchyni.

Zdroj: syl.ru

Share