Categories: Top

„Kalhoty jsou velmi těsné“: Britové odhalili Harryho rozpaky na svatbě s Meghan Markle

Odborníci na královskou rodinu odhalili zajímavé podrobnosti o vztahu vévodů ze Sussexu. Bylo známo, o čem Meghan Markle a princ Harry mluvili v kočáře během svatebního obřadu.

Zdroj: News.com.au

Americká herečka a britský princ tajně chodili po dobu šesti měsíců, dokud se veřejnost nedozvěděla o jejich románku v roce 2016. V tu chvíli byl Harry právě v Kanadě, kde v tu dobu žila jeho milovaná. Meghan hrála v Torontu v televizním seriálu Vyšší moc.

Zdroj: News.com.au

Paparazzi zahájili skutečný lov na milence. Naléhavě se potřebovali někde schovat. Markle pomohla její dlouholetá přítelkyně Jessica Mulroney a její manžel Ben. Ukryl pár na svém statku. To je uvedeno v nové knize Hledání svobody, kterou vydali královští autoři Omid Scobie a Carolyn Durand.

„Pár se tak rozhodl poté, co mu Harryho asistent poradil, aby zůstal na odlehlém místě, kde by je nikdo z médií nehledal. Meghan už celý večer Jessice (nebo Jess, jak jí říkali její přátelé) psala o morální podporu. Pak je její přítel pozval, aby se schovali v jejich domě,“ uvádí se v knize.

Zdroj: News.com.au

Autoři také odhalili neznámé podrobnosti o svatbě vévodů ze Sussexu v květnu 2018. K tomu museli dokonce zapojit odborníky, kteří umí číst rty. Dekódovali, co si Harry a Meghan řekli během tradiční líbánkové jízdy kočárem ulicemi Londýna.

Markle byla ohromena nesčetným počtem lidí, kteří se shromáždili, aby je přivítali v tento důležitý a zvláštní den. „Zvedla ruku na hruď a podařilo se jí vyřknout jediné slovo, když uviděla obrovský dav shromážděný na území hradu: „Páni!“- řekli autoři.

Zdroj: News.com.au

Ale princ Harry byl trochu napjatý a nepohodlný. Jak se ukázalo, bylo mu nepříjemné, že jeho oblek nesprávně sedl. Vnuk britské královny se ani na okamžik nedokázal uvolnit. „Harry seděl v kočáru vedle své nevěsty a stěžoval si, že má příliš těsné kalhoty,“ citovala Marie Claire Scobie a Duran.

Svatba vévodů ze Sussexu se konala v kapli sv. Jiří na zámku Windsor. Meghan vypadala velmi harmonicky a moderně v šatech záměrně jednoduchého střihu od Givenchy. Milovaný princ Harry představil mezi nevěstami módu pro lakonické svatební šaty bez pátosu a luxusu.

Zdroj: News.com.au

Vévodové ze Sussexu vydali první oficiální publikaci po vypuknutí pandemie. Navštívili opuštěné děti v Los Angeles. Po přestěhování do Spojených států se Megan a Harry snaží prosadit v Hollywoodu. Pár podepsal smlouvu za několik milionů dolarů s největší mediální společností. Poté byly nově ražené hollywoodské hvězdy ve středu hlasitého skandálu. Pár byl obviněn z blokování cesty pro mladé a talentované lidi.

Tanya Goncharenko

Recent Posts

Dominika Gottová přiletěla do Prahy: asi nečekala, co viděla na letišti, bylo to překvapení

Poslední rok života pro Dominiku Gottovou rozhodně nebyl jednoduchý. Poslední týdny také nejsou výjimkou. Odletěla…

6 hodinami ago

Zda budeme mít letos bílé Vánoce, nebo ne: meteorologové řekli své předpovědi o počasí

Zbývá jen jeden měsíc do dlouho očekávaných Vánoc. Meteorologové se snažili předpovědět, jaké bude počasí…

8 hodinami ago

Jak správně skladovat chleba, aby zůstal dlouho čerstvý a měkký: několik chytrých triků od babičky

Tipy pro skladování chleba, které vám pomohou udržet ho po dlouhou dobu čerstvý a měkký.…

9 hodinami ago

„Zaslechl jsem těžké dýchání“: Starého psa zabaleného v igelitové tašce hodili do koše

Tento velmi dojemný příběh se stal starému psovi, kterému je už 10 let. Ten pes…

9 hodinami ago

Psychologický test věku: vybraný pes odhalí, kolik je vám skutečně let

Každý člověk má tři věky: fyzický, tělesný a duševní. Právě teď můžete podstoupit rychlý test…

11 hodinami ago

Horoskop na 25. listopadu pro všechna znamení zvěrokruhu: den úspěchu ve vážných věcech

Den je vhodný pro vážné věci – doslova všechny budou zpočátku odsouzeny k úspěchu. Doporučuje…

11 hodinami ago