Categories: Top

Manžel a producent Heleny Vondráčkové promluvil o obrovských finančních ztrátách za letošní rok: „Do dnešního dne nám stát nevyplatil ani korunu,“ řekl Martin Michal

Zpěvačka Helena Vondráčková se se svým týmem několik měsíců připravovala na řadu koncertů, které se měly konat letos. Ale všechny plány byly zničeny koronavirem. Manžel zpěvačky a její producent Martin Michal prozradil, že z plánovaných koncertů se uskutečnily jen čtyři, tedy přišli zhruba o osm milionů korun. O tom řekl pro Život v Česku.

Plánovali koncertní turné, byla by to pro zpěvákovy fanoušky velká událost. Příprava probíhala velmi pečlivě, věnovalo se každému detailu, měla to být show, na kterou by fanoušci mohli dlouho vzpomínat.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Pořadatelé proto doufali, že všechny vstupenky budou vyprodány. Ale koronavirus zničil všechny plány a úsilí organizátorů se zcela nevyplatilo.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Martin Michal prozradil pro Život v Česku, že měli naplánované turné, které se skládalo ze 17 koncertů. Zpěvačka ale zazpívala jen na čtyřech koncertech.

Dodal, že současný stav v zemi se jim, jako kulturním osobnostem, velmi nelíbí. Oblast kultury nyní trpí prostě katastrofálně.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Martin Michal vysvětlil, že jen ztráty v přímých nákladech činily více než 8 milionů korun, a pokud vezmeme v úvahu nepřímé náklady, bude toto číslo výrazně vyšší.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Letos v létě mnoho herců a zpěváků doufalo, že druhá vlna epidemie koronaviru nebude doprovázena tak přísnými opatřeními jako na jaře. Kulturní život v ČR byl ale opět striktně omezen.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

„Do dnešního dne nám stát nevyplatil ani korunu na pokrytí těchto přímých nákladů a vše kryjeme z rezerv z minulých let,“ řekl Martin Michal.

Uvědomuje si, že jsou lidé, kteří mají situaci ještě horší, ale i tak je to velmi nepříjemné. Podle něj by stát musel jednat rychleji, protože pomalé kroky na začátku epidemie zhoršuje další krize.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Dodal, že nechápe, jak nyní žijí někteří zpěváci či herci, zejména ti, kteří nemají velkou popularitu a kteří v minulosti moc peněz nevydělali. Je mu jich líto.

PSALI JSME: BLATNÝ ŘEKL, ŽE ČESKO BUDE MÍT VAKCÍNY PRO 16 MILIONŮ OBYVATEL: CHCE, ABY SE NAOČKOVALO KOLEM DVOU TŘETIN LIDÍ V REPUBLICE

PŘIPOMÍNÁME: VERONIKA ARICHTEVA PŘIŠLA S NEČEKANÝM VZKAZEM: „DÍTĚTEM SE MUSÍ CHLUBIT JENOM NA TĚCH INTERNETECH. UŽ MI Z TÝ IZOLACE ZAČÍNALO BÝT TROCHU MRZUTO”

Jana Dvořák

Recent Posts

Ruské ministerstvo zahraničí reagovalo na neoprávněné protesty v Rusku

USA důrazně odsuzuje použití síly ze strany úředníků donucovacích orgánů proti občanům a novinářům během…

4 minutami ago

Nečekané počasí v ČR: Jaké kraje mají silniční tahy pod sněhem

Počasí v Moravskoslezském kraji docela zkomplikovalo jízdu řidičům. Silné sněžení obtěžuje rychlejší jízdu. O tom…

14 minutami ago

“Randíčkuju, vídám se s někým”: S kým Natálie Mykytenko ze Svatby má vztah

Natálie Mykytenko po show Svatba napevno pohled se stala internetovou hvězdou, která na Instagramu už…

20 minutami ago

Francie se připravuje na zavedení třetí karantény

V nadcházejících dnech může Francie vyhlásit třetí karanténu kvůli koronaviru. Tvrdí to noviny Le Journal…

33 minutami ago

Víme, co dělal Trump první víkend po konci prezidentského období

První víkend po skončení prezidentského působení si bývalý americký vůdce Donald Trump zaletěl zahrát golf.…

49 minutami ago

“Ložnici mám moc ráda, protože mám tam i šatnu”: Kde odpočívají nejznámější české hvězdy

Téměř každá celebrita přesně vi, co znamená luxus. Ve dnešní době velké množství českých hvězd…

50 minutami ago