Categories: Top

Monika Absolonová se stala příkladem pro Evu Holubovou: Herečka se rozhodla změnit svůj životní styl podle vzoru zpěvačky

Někdy se některé celebrity inspirují u jiných celebrit. Někdy může být tato inspirace tak silná, že může způsobit, že se člověk vzdá cigaret a jídla. Herečka Eva Holubová se tak inspirovala u zpěvačky Moniky Absolonové. Dokonce se několik dní postila.

Nejen obyčejní lidé chtějí změnit svůj život k lepšímu, ale často to dělají i různé celebrity. A to i přesto, že mnohým se zdá, že hvězdy už mají v životě všechno v pořádku. Ale stejně jako všichni chtějí to nejlepší.

Zdroj: Instagram

Herečka Eva Holubová se tak rozhodla změnit svůj životní styl poté, co na svém těle pocítila několik kil navíc. To vše kvůli nucené karanténě.

Zdroj: TV NOVA

Protože byla doma, neměla téměř žádnou práci a kvůli tomu se pohybovala ještě méně. Přebytek kalorií kvůli nižší pohybové aktivitě, než obvyklé, negativně ovlivnil její postavu.

Zdroj: Instagram

Nenechala se ale zlákat na některé populární, ale nepříliš efektivní diety, například na různé koktejly atd. Rozhodla se jednat jinak.

Zdroj: Hermína

„Tak se snažím o detox těla, už čtvrtý den nekouřím, apod., držím půst podle Moniky Absolonové a musím se pochválit, zatím dobrý,“ napsala na svém Instagramu Eva Holubová.

Zdroj: Instagram

I když to trvalo jen pár dní, přesto se rozhodla se pochválit. Naštěstí má nyní aktivnější životní styl, protože se vrátila do natáčení seriálu Slunečná.

Zdroj: Instagram

Ale ani během natáčení, když byly přestávky, nekouřila. V těch chvílích raději pila vodu. Se spánkem se však stalo něco, co nečekala.

Zdroj: Instagram

Šla spát ještě před půlnocí, ale už v půl čtvrté ráno se jí začaly zdát noční můry. Během krátké doby se jí zdálo několik nočních můr.

Zdroj: Instagram

„Rozhodla jsem se psychiku neřešit, běsy vytěsnit relaxem či zabýváním se věcmi, které nám mají udělat radost,“ dodala Eva Holubová.

Jana Dvořák

Recent Posts

Dcera zesnulého Pomejeho nedostane od státu ani korunu. Vdova se o holčičku postará sama

Vdova po Jiřím Pomejovi Andrea uvedla, že jejích sedmiletá dcerka Anička nedostane od státu sirotčí…

3 minutami ago

Blatný prozradil, kdy se Česko může dostat do 3. stupně v protiepidemickém systému: to by umožnilo otevření malých obchodů

Příští týden 30. listopadu by se Česko mohlo dostat do 3. pásma v protiepidemickém systému.…

38 minutami ago

Dívka se přestěhovala ke svému příteli a vyhodila svého psa do popelnice

Bohužel jen málokdo je připraven převzít si plnou odpovědnost za své mazlíčky. A někdy krutost…

39 minutami ago

Premiér Andrej Babiš napsal dopis předsedoví Senátu Vystrčilovi: ve videu na Facebooku potvrdil, že chce s ním jednat o daňových změnách

Předseda vlády Andrej Babiš plánuje schůzku s šéfem Senátu Milošem Vystrčilem. Chce s ním jednat…

1 hodinou ago

Koronavirem nakažené norky má už i Francie: Země nechce dát zvířatům šanci na život

Ve Francii byl koronavirus objeven na norkové farmě v departementu Eure-et-Loir. Podobně jako Dánsko země…

1 hodinou ago

V České republice v nedělí přibylo 1 509 nakažených koronavirem

České laboratoře za předchozí dobu odhalily 1 509 případů nákazy koronavirem, což je nejlepší výsledek…

2 hodinami ago