Categories: Top

Z 320 kilogramů dívka zhubla na 80, nyní je skutečnou kráskou

Rodiče jsou nejdůležitějšími lidmi v životě každého dítěte. Jsou zodpovědní za štěstí, zdraví a emoční stav dítěte. Když se rodinné vztahy zhorší, má to velmi špatný vliv na děti.

Zdroj: kenguru.plus

Ke stejné situaci došlo v rodině Christiny Phillipsové. Od dětství sledovala hádky svých rodičů, což ovlivnilo její psychický stav. Jediná věc, která ji mohla uklidnit, bylo jídlo.

Postupem času se z toho stal zvyk a nekontrolovaná strava. Christina neznala žádná omezení a velikost porce vůbec nesledovala. O několik let později jí byla diagnostikována obezita.

Zdroj: kenguru.plus

Nadváha byla pro dívku skutečným problémem, ale ani se to nepokusila napravit. Výsledkem bylo, že Christina měla mnoho komplexů. Po chvíli se váha dívky natolik zvýšila, že se už nemohla hýbat a starat se o sebe.

Zdroj: kenguru.plus

Poté se rodina rozhodla konzultovat lékaře. Po stanovení diagnózy odborníci prohlásili, že nejde o nejpříjemnější verdikt. Pokud dívka nezmění svůj životní styl, všechno může skončit smrtí, ale je jí jen 22 let.

Tento rozhovor byl pro Christinu skutečnou podporou. Rozhodla se jít na show, kde lidem s nadváhou pomáhají zhubnout a učí je, jak správně jíst a cvičit.

Christina nejprve podstoupila plastickou operaci a odstranila přebytečný tuk, poté podstoupila dlouhodobou rehabilitaci tréninkem. Během tohoto období se dívka naučila správně jíst a ztratila 240 kilogramů.

Zdroj: kenguru.plus

Zdroj: kenguru.plus

Zdroj: kenguru.plus

Christina se do sebe znovu zamilovala. Už se nebojí chodit po ulici, nakupovat a potkávat nové zajímavé lidi. Navždy si zapamatovala, že pro dobré zdraví a skvělý psychický stav musíte jíst správně a pravidelně cvičit.

Zdroj: kenguru.plus

solya.veklenko@gmail.com

Recent Posts

Soud rozhodl, že některá opatření, která regulovala maloobchod a výuku ve školách, jsou nezákonná: jak to argumentovali soudci

Nejvyšší správní soud rozhodl, že některá opatření proti koronaviru, která byla zavedena v dubnu, jsou…

6 hodinami ago

Odmítači vakcín mají smůlu: biolog Flegr sdělil překvapivou informaci ohledně povinného očkování

Biolog Jaroslav Flegr promluvil k lidem, kteří odmítají očkování proti koronaviru. I když to je…

7 hodinami ago

Odborníci uvedli, co způsobilo komunitní šíření delta varianty koronaviru: jak rychle budou vytlačeny další varianty covid-19

Státní zdravotní ústav uvedl, že se u nás komunitně šíří delta varianta covid-19. To znamená,…

7 hodinami ago

Národní rozpočtová rada varuje, že veřejné finance mohou být neudržitelné: odborníci pojmenovali důvody a také na to reagovala Alena Schillerová

Národní rozpočtová rada zveřejnila v úterý novou Zprávu o dlouhodobé udržitelnosti veřejných financí. Podle závěrů…

7 hodinami ago

Muž požádal o ruku svou milovanou a brzy toho litoval: Proč se jí překvapení nelíbilo

Muž požádal o ruku svou milovanou. Když ale dívka uviděla, kam napsal hlavní otázku, byla…

11 hodinami ago

Sousedé uviděli psa na střeše a zeptali se majitelů, proč tam jejich mazlíček tráví čas: Odpověď je překvapila

Huckleberry je zlatý retrívr, kterého po celém světě znají milióny lidí. Mazlíček rád tráví čas…

12 hodinami ago