Zdroj: youtube.com
Německá Křesťanskodemokratická unie (CDU) odložila prosincový sjezd kvůli epidemii koronaviru, informovala 26. října agentura Reuters.
„Současná situace neumožňuje konání stranického sjezdu 4. prosince s účastní delegátů,“ uvedl generální tajemník CDU Paul Ziemiak.
Není známo, jak dlouho bude sjezd vládnoucí strany v Německu odložen. Kongres CDU by měl zejména rozhodnout o možného kandidáta na kancléře.
Zdroj: prm.ua
Německá kancléřka uznala, že Německo je na pokraji ztráty kontroly nad pandemií. Angela Merkelová považuje situaci s koronavirem za velmi hrozivou.
Zdroj: dw.com
Podle Bildu Merkelová vysvětlila, že se Německo může brzy dostat do „obtížné situace“, kdy bude nedostatek lůžek na jednotkách intenzivní péče.
Zdroj: dw.com
Mluvčí německé vlády Steffen Seibert uvedl, že federální vláda a vlády států musí spolupracovat, aby překonaly pandemii a její důsledky.
Zdroj: slovoidilo.ua
Německá kancléřka plánuje projednat rozhodnutí o zpřísnění karantény ve středu 28. října.
Zdroj: ukrinform.ua
Za posledních 24 hodin bylo v Německu potvrzeno 12 530 nových případů koronaviru a 43 lidí zemřelo.
Zdroj: pravda.com.ua
Země je na 13. místě v počtu nakažených koronavirem na světě.
Zdroj: youtube.com
Bývalí profesionálové, kteří svého času patřili ke špičce českého sportu, se znovu oblékli do dresů…
Jedna z nejvýraznějších hvězd české scény prožívala týdny, které by otřásly i tím nejsilnějším člověkem.…
Pavla Tomicová znovu dokazuje, že věk ani zdravotní komplikace nemusí člověka zastavit. Po letech od…
Vémolovi opět plní titulky, tentokrát kvůli spekulacím o tom, že vztah Karlose a jeho ženy…
Ewa Farna opět rozbouřila internet – a to jednou jedinou fotkou, která se nedá přehlédnout.…
U rodiny hokejové legendy už to voní cukrovím, svařákem a jehličím. Zatímco většina domácností teprve…