Zdroj: vinegret.cz
O víkendech české laboratoře provádějí výrazně méně testů, ale i tak v sobotu 12.záři v Česku přibylo 1541 nakažených. Je to o 100 lidi více, než v pátek.
Zdroj: pravda.com
Podle údajů, které jsou uvedeny na stránkách ministerstva zdravotnictví, nárůst potvrzených případu nákazy koronavirem zrychlil. Počet aktuálně nemocných v Česku je 13 700 lidi.
Hospitalizováno 297 lidi, a 69 z nich jsou ve vážném stavu. Celkový počet nakažených 35 401. Zdravotníci vyléčili 21 200 pacientů, a podlehlo vážné nemoci 453 lidi.
Zdroj: aif.ru
Do soboty 12.záři o víkendech kvůli provedení menšího počtu testu na koronavirus, počet nakažených byl vždy nižší, než v pracovních dnech.
Minuly týden, v sobotu v Česku přibylo jenom 507 nakažených. Za poslední týden covidem se nakazilo více než 8 tisíc lidi. Ale také v Česku se postupně zvyšuje počet testování. V pátek 11.záři zdravotníci provedly 18 200 testů.
Zdroj: tourdom.by
Nejvíce nakažených koronavirem je momentálně v oblasti Plzeň- jih. V přepočtu na 100 tisíc obyvatel je tam 162 případu nákazy koronaviru. Na druhem místě je Kladno, kde je momentálně 142 nakažených v přepočtu na 100 tisíc.
Ve hlavním městě Praha se nakazilo 137 lidi v přepočtu na 100 tisíc obyvatel. Nad 100 nakažených je také v Uherském Hradišti, Berouně, Chebu a Praze- západě.
Zdroj: ukrinform.ru
U Vondráčkové se dnes slaví ve velkém. Matyáš, starší syn zpěvačky Lucie Vondráčkové a někdejší…
Lela Vémola zažívá období, které by porazilo i ocelovou povahu. Zatímco se v médiích řeší…
Bývalá tvář Televizních novin Michaela Ochotská prožívá momenty, na které se nezapomíná. Spolu se svým…
Zdá se, že od chvíle, kdy Markéta Pekarová Adamová opustila vysoké politické funkce, jako by…
Agáta Hanychová opět vzbudila pozornost na sociálních sítích, když zveřejnila sérii něžných momentek svých dvou…
Moderátor Patrik Hezucký už druhý týden bojuje se zdravotními komplikacemi v benešovské nemocnici a kolem…