Zdroj: vinegret.cz
O víkendech české laboratoře provádějí výrazně méně testů, ale i tak v sobotu 12.záři v Česku přibylo 1541 nakažených. Je to o 100 lidi více, než v pátek.
Zdroj: pravda.com
Podle údajů, které jsou uvedeny na stránkách ministerstva zdravotnictví, nárůst potvrzených případu nákazy koronavirem zrychlil. Počet aktuálně nemocných v Česku je 13 700 lidi.
Hospitalizováno 297 lidi, a 69 z nich jsou ve vážném stavu. Celkový počet nakažených 35 401. Zdravotníci vyléčili 21 200 pacientů, a podlehlo vážné nemoci 453 lidi.
Zdroj: aif.ru
Do soboty 12.záři o víkendech kvůli provedení menšího počtu testu na koronavirus, počet nakažených byl vždy nižší, než v pracovních dnech.
Minuly týden, v sobotu v Česku přibylo jenom 507 nakažených. Za poslední týden covidem se nakazilo více než 8 tisíc lidi. Ale také v Česku se postupně zvyšuje počet testování. V pátek 11.záři zdravotníci provedly 18 200 testů.
Zdroj: tourdom.by
Nejvíce nakažených koronavirem je momentálně v oblasti Plzeň- jih. V přepočtu na 100 tisíc obyvatel je tam 162 případu nákazy koronaviru. Na druhem místě je Kladno, kde je momentálně 142 nakažených v přepočtu na 100 tisíc.
Ve hlavním městě Praha se nakazilo 137 lidi v přepočtu na 100 tisíc obyvatel. Nad 100 nakažených je také v Uherském Hradišti, Berouně, Chebu a Praze- západě.
Zdroj: ukrinform.ru
Spor mezi Ornellou Koktovou a Veronikou Arichtevou nabral další dramatický směr. To, co začalo jako…
Po dlouhé době se Monika a Andrej Babišovi znovu ukázali společně na veřejnosti a okamžitě…
Daniela Brzobohatá prožívá jedno z nejsledovanějších období svého života. Zatímco veřejnost stále probírá její rozchod…
Monika Binias si společně se svým mladším manželem Petrem dopřává slunce, moře a odpočinek v…
Eva Pavlová se opět ozvala k atmosféře, která v posledních měsících panuje mezi lidmi. Tentokrát…
Manželství Ondřeje Brzobohatého a Daniely Brzobohaté se po necelých třech letech rozpadlo. Dvojice, která dlouhé…