Lucie Šafářová je z Tomáše Plekance nadšená: „Nikdy jsem si nemyslela, kolik rad od tebe dostanu s miminkem. Jsi úžasný táta, milujem tě a děkujem“

Krátce před Vánocemi v roce 2019 se hokejista Tomáš Plekanec stal potřetí otcem. Asi se mu ta role líbí. Podobný názor má i jeho partnerka tenistka Lucie Šafářová. Včera dokonce napsala pár dojemných slov.

Před půl rokem se sportovnímu páru Tomáši Plekancovi a Lucii Šafářové narodila dcera. Byl to dárek před Vánocemi pro rodiče.

Zdroj: Instagram

Pro tenistku to byl její první potomek, ale pro hokejistu to bylo už třetí. Je tedy zřejmé, že Tomáš Plekanec byl zkušenější rodič než Lucie Šafářová.

Zdroj: Instagram

Tomáš Plekanec už má dva syny. Není pochyb, že převážně vychovávala malé Matyáše a Adama jeho bývalá manželka zpěvačka Lucie Vondráčková.

Zdroj: Instagram

Nelze však popřít, že Tomáš se také hodně naučil a v době narození dcery už měl velké otcovské zkušenosti.

A zdá se, že jeho snahu ocenila i jeho současná partnerka Lucie Šafářová. Na svém Instagramu napsala několik dojemných slov.

Zdroj: Instagram

Včera byl Den otců. Slavná tenistka na tento den nezapomněla a chtěla svému milovanému pogratulovat.

„Všem tátům a především svému tátovi a tátovi naší Leontýnky vše nejlepší!“ řekla Lucie Šafářová.

Zdroj: Instagram

Svého partnera pochválila, protože bylo za co chválit. V jejích slovech bylo cítit obdiv a dokonce i údiv.

Řekla, že si ani nedokázala představit, že by jí Tomáš mohl říct tolik rad o malém dítěti. Navíc si ani nemyslela, že by mohl být tak skvělým otcem, který by se tak mohl starat o dítě a o rodinu.

Zdroj: Instagram

„Jsi úžasný táta. Milujem tě a děkujem“ dodala Lucie Šafářová.

Psali jsme: Bývalá kamarádka Dominiky Gottové vysvětlila, proč jejich přátelství skončilo a označila Dominiku za zbabělou1

Share