Žena nechápala, proč neslyší na jedno ucho po dobu 20 let: když šla do nemocnice, lékař odstranil příčinu s úsměvem

Zvuky v životě dívky byly vždy tlumené a tiché a brzo si uvědomila, že má problémy se sluchem.

Lékař překvapil dívku/ Zdroj: medialeaks.ru

Jordan si však zvykla na její zvláštnost a nevěnovala pozornost tomu, že nemohla ani šeptat se svými přáteli. Tento problém dívka vyřešila až v létě roku 2021, o čemž blogerka řekla ve svém tiktoku.

Jordan měla pocit, že onemocněla, a proto se rozhodla navštívit terapeuta, který pacienta okamžitě přesměroval na otolaryngologa. Specialista okamžitě rozhodl, že problém není jednoduchý.

Lékař překvapil dívku/ Zdroj: medialeaks.ru

Ale zatímco dívka očekávala, že dostane nějaký druh léku nebo radu pít více tekutin a odpočinout si, doktor ji ohromil. V uchu dívky byl předmět.

Lékař to opatrně odstranil pinzetou a bloggerka tak viděla pozdrav z roku 1999. Ukázalo se, že v uchu uvízl kousek ušní trubice, kterou lékař nainstaloval během léčby zánětu středního ucha, když byla Jordan ještě malá.

Část měla sama zmizet v průběhu času, ale to se nestálo. Byla to právě ona, která nedovolila Jordanovi normálně slyšet po celých 22 let a blokovala zvukovod.

Lékař překvapil dívku/ Zdroj: medialeaks.ru

Tiktokerka, která přišla za lékařem s nachlazením, takový vývoj neočekávala. Otolaryngolog řekl, že její zdravotní stav se nedávno zhoršil právě kvůli cizímu předmětu v uchu. Z nějakého důvodu se trochu posunul, což způsobilo zánět.

Jordan tedy odešla z nemocnice bez léků, ale s „kamarádkou“, která s ní byla 22 let. Rozhodla se nechat pro sebe tuto trubici na památku.

PSALI JSME: „MÁME ŠTĚSTÍ“: PRINC HARRY POPRVÉ PROMLUVIL O SVÉ NOVOROZENÉ DCEŘI

PŘIPOMÍNÁME: STRANY SLIBUJÍ HODNĚ TOHO, CO SLIBOVALI PŘED LETY: KTERÉ BODY VOLEBNÍCH PROGRAMŮ SE OPĚT OPAKUJÍ

Share