Poblíž parkoviště našli lidé vyhozenou tašku s krmivem a uvnitř byly nalezeny štěňata: Měly ale štěstí, že kolemjdoucí neztráceli čas, vyzvednuli chudé zvířata a okamžitě odvedly je na veterinární kliniku

Štěně bylo nalezeno v tašce s krmivem spolu se svými sedmi sourozenci.

Štěnata byla nalezená v tašce s krmivem/ Zdroj:sm-news.ru

Nicole Olsen a její dcera Harper našly štěňata poté, co uslyšely jejich křik a tiché sténání z kontejneru poblíž parkoviště kamionů.

K incidentu došlo 1. listopadu roku 2020, když dámy šli po Wigley Flat Street v australském Murray. Když se přiblížili ke zvukům, které slyšeli, Nicole otevřela nádobu a našla dva pytle s jídlem obsahující štěňata. Situace je šokovala.

Štěnata byla nalezená v tašce s krmivem/ Zdroj:sm-news.ru

Sáčky byly uzavřeny drátem, dostatečně silným, aby se tam nedostal vzduch. Po šokující scéně Nicole a Harper neztrácely čas a vyzvednuly chudé zvířata a okamžitě odvedly je na veterinární kliniku.

Děti byly ve velmi špatném stavu – plné parazitů a blech. Dvě z nejchorších štěňat byla poslána k důkladnějšímu vyšetření, zatímco zbytek byl v lepším stavu.

Štěnata byla nalezená v tašce s krmivem/ Zdroj:sm-news.ru

Po veterinárním vyšetření štěňat od vezli do útulku v jižní Austrálii, který je musel udržovat. Bohužel jedno ze štěňat o několik dní později zemřelo a druhé museli lékaři uspat.

Zbývajících šest štěňat, tři chlapci a tři dívky, byla nakažená blechami a parazity. V klinice začali s léčbou. Jeden z dobrovolníků byl velice šokován.

Několik týdnů po záchraně se Nicole a její rodina rozhodli adoptovat Angel, jedno ze 6 zotavujících se štěňat.

Dodala, že její rodina chtěla adoptovat všechna štěňata, ale to nebylo možné, a tak se rozhodli adoptovat alespoň jedno.

Štěnata byla nalezená v tašce s krmivem/ Zdroj:sm-news.ru

Několik měsíců po děsivém incidentu si přeživší psy adoptovalo několik dalších rodin.

Díky včasné reakci mají tato rozkošná štěňata druhou šanci na šťastný život.

PSALI JSME: „CHCEME, ABY ROZPOČET ODPOVÍDAL REALITĚ“: MIROSLAV KALOUSEK ŘEKL, ŽE NÁVRH ROZPOČTU NA ROK 2021 BY SE DAL VYHODIT, NEBUDOU HO PODPOROVAT

PŘIPOMÍNÁME: BRITNEY SPEARS SVÝM NOVÝM VZHLEDEM VŠECHNY PŘEKVAPILA: VYPADÁ NEUVĚŘITELNĚ

Share