Když téhle dívce bylo 16 let, lidé ji pomlouvali kvůli jejímu vzhledu: nyní se změnila k nepoznání

Internet je hůl o dvou koncích.

Na jedné straně díky síti jsme vždy v kontaktu s rodinou a známe všechny důležité události, které se ve světě dějí.

Ale na druhou stranu – kolik negativity a posměchu zažívají lidé, jejichž vzhled nepodléhá standardu.

Bohužel, v dnešní době, poměrně mnoho lidí nezná pojem jako obtěžování. Také na internetu se tento pojem  rád nazýván novým slovem „Heiting“.

Lidé píší zlé komentáře, šíří fámy a celkově pomlouvají lide podle jeho vzhledu. Tak se to stalo s hrdinkou našeho článku Veronikou Zajcevovou.

Zdroj: poshepky.com

Vše začalo tím, že obyčejná dívka se zaregistrovala na sociální síti „Vkontakte“. Bylo to v roce 2012, tehdy dívce bylo teprve 16 let. Na svou stránku umístila školní fotografie i několik běžných záběrů ze života.

Zdroj: poshepky.com

Nějaký „chytrák“ vzal několik fotografií dívky a přeměnil se na memy a vtipy, které se šířily sítí. Mnoho lidí se posmívalo a diskutovalo o jejím vzhledu. Dívka velmi těžce snášela šikanu ostatních a upadla do hluboké deprese, stránku odstranila ze sociálních sítí. Na internetu se šířily zvěsti, že se dívka chystá spáchat sebevraždu.

Zdroj: poshepky.com

Dívka dostala mnoho komplexů a zmizela úplně ze sítě.

Uplynulo několik let, nyní je dívce 24 let a poznala ji na fotografiích jednoho mladíka. Byl to její manžel, který ujišťuje, že mají dobrý vztah a děkuje osudu, že se setkal s tak krásnou a laskavou dívkou.

Zdroj: poshepky.com

Stojí za zmínku, že nyní se dívka radikálně změnila: Veronika udělala účes, začala používat kosmetiku a vypadá docela dobře.

Zdroj: poshepky.com

PSALI JSME: PLÁNY LETOŠNÍ NA VÁNOCE: JAK BUDE SLAVIT KRÁLOVNA ALŽBĚTA II. VZHLEDEM KE KORONAVIROVÝM OPATŘENÍM

PŘIPOMÍNÁME: ŠÍŘENÍ KORONAVIRU V ČESKU: ZA PŘEDCHOZÍ DOBU LABORATOŘE ODHALILY 3 572 NAKAŽENÝCH KORONAVIREM

Share