Ženich připravil pro nevěstu dárek, když během obřadu se otevřely dveře kostela a v oltářní chodbě se objevili její malé pacienty

Tato nevěsta si navždy zapamatuje svůj svatební den – koneckonců, ženich jí udělal neocenitelný dárek. A jak se mu podařilo udržet vše v tajnosti?

pár/Zdroj: nastroy.info

Logopedka z Brazílie Cynthia Bonfante Pereira již mnoho let pracuje s dětmi, které mají retardaci řeči způsobenou Downovým syndromem. Dívka zbožňuje své malé pacienty a vždy o nich hodně mluví. A tak se její snoubenec Jose Vitor Flush rozhodl, že bez těchto hostů bude svatební obřad neúplný.

Muž a jeho rodiče uspořádali pro svou milovanou nečekaný dárek. Během svatebního obřadu se otevřely dveře kostela a v oltářní chodbě se objevili Cynthii učedníci. Nejstarší z nich nesl snubní prsteny. Za ním následovaly dívky v krásných šatech s věnci na hlavách. A vzadu v autíčku byli nejmenší účastníci průvodu.

děti/Zdroj: nastroy.info

Cynthia nedokázala zadržet slzy. Její reakce mluvila sama za sebe! A Jose byl upřímně rád, že mohl nevěstu potěšit.

Když děti dosáhly k oltáři, nevěsta objala své studenty a hladila je po tvářích. Bylo zřejmé, jak Cynthia miluje tyto děti a jak jsou rády. Později dívka připustila, že toto překvapení bylo nejlepším okamžikem svatby.

„Miluji svou profesi a jsem šťastná, že někteří moji studenti mohli s námi sdílet radost z tohoto dne,“ říká Cynthia. – Byla jsem zaplavená emocemi, myslela jsem si, že mi z nich vybuchne srdce!

pár a děti/Zdroj: nastroy.info

Cynthia není jen logopedička, ale také bojovníčka za práva lidí s Downovým syndromem. Dělá vše pro to, aby jim poskytla více příležitostí pro normální život v Brazílii. Mimochodem, fotografem na její svatbě byl Joao Vicente, který byl také diagnostikován s Downovým syndromem.

PSALI JSME: GENETIKA DĚLÁ ZÁZRAKY: NEOBVYKLÝ PÁR UKÁZAL SVÉ DĚTI, KTERÉ JSOU OPRAVDU KRÁSNÉ

PŘIPOMÍNÁME: TÁTA JE Z AFRIKY A MÁMA JE VIETNAMKA: JAK VYPADÁ DCERA TOHOTO PÁRU

Share