Dominika Gottová je v zoufalé situaci: „V mém případě nevidím šanci, že se můj život zlepší,“ řekla dcera zlatého Slavíka

Chvíli poté, co zemřel Karel Gott, se jeho nejstarší dcera Dominika Gottová rozhodla změnit svůj život. Slíbila to svému otci u jeho hrobu, když se vrátila z Finska do Česka. Její snaha však nepřinesla potřebný výsledek. Magazín Pestrý svět informoval, že Dominika Gottová se teď prý necítí tak dobře jako dřív. Údajně právě její stále ještě manžel Timo Tolkki je její jedinou útěchou.

Časopis Pestrý svět informoval, že Dominika Gottová nyní pry podle svého facebooku trochu tápe. Na svém Facebooku napsala, že jí Timo Tolkki poslal píseň od skupiny Scorpions s názvem The Best Is Yet To Come.

Foto: Jakub Poláček, archiv

Název je dost symbolický a překládá se jako Věřím, že to nejlepší teprve příjde. Oba mají rádi hudbu této kapely. Podle ní finský hudebník zná příčiny jejího neštěstí.

Zdroj: R. Klejch, archiv Blesku

„Chtěl mě tím rozveselit, ale dnes mě to rozbrečelo, protože v mém případě nevidím šanci, že se můj život zlepší,“ přiznala Dominika Gottová.

Zdroj: Blesk / Karel Kopac / Karel Kopáč

Lze však pochopit, proč má nyní tak negativní myšlenky. Nyní je pro všechny velmi složitá ekonomická situace a zároveň nyní nemá nikoho, kdo by ji podpořil.

Zdroj: Blesk.cz

Proto asi shání alespoň trochu podpory od Tima Tolkkiho. Ale úplně se o něj opřít nemůže, protože v minulosti měli mnoho nepříjemných okamžiků.

Zdroj: Blesk – Marek Pátek

Její bývalá kamarádka si myslí, že jedinou možností, jak Dominice změnit život, je léčba. Podle jejího názoru potřebuje nejstarší dcera Karla Gotta pomoc, sama prý to nezvládne.

Foto: Pavel Machan, archiv

„Žádný alkoholik a feťák se z toho nedokáže dostat sám. Na to musíte mít pevnou vůli. Alkoholizmus je vlastně nemoc,“ vyjádřila svůj názor Šárka Rezková před časem pro časopis Pestrý svět.

Share