„Neskutečná kočka“: Kateřina Brožová (52) zveřejnila fotku v plavkách a dráždí fanoušky

Herečka Kateřina Brožová stejně jako další celebrity předvádí svým fanouškům jistou část svého života na sociálních sítích. Například zveřejnila fotku, kde je vidět, jak se opaluje, a na první pohled by si člověk myslel, že se opaluje bez podprsenky.

Foto: Pavel Machan, David Kundrát

Ale ve skutečnosti to tak není, herečka si jen sundala ramínka. Vypadá to, že chtěla, aby se její horní část poprsí úplně opálila.

Zdroj: Instagram

Přesto může být tato fotka označena za velmi sexy. I když je jí přes 50 let, vypadá skvěle, má skvělou postavu a její vzhled se líbí mnoha jejím fanouškům a nejen fanouškům.

Foto: Robert Klejch

„Jste neskutečná kočka!“ opakovaně píší komentátoři. Zvláště často se takové komentáře objevují pod fotografiemi herečky v plavkách.

Zdroj: Instagram

Jedním z jejích posledních míst odpočinku byla jachta na Korsice. Kateřina Brožová se však rozhodla neinformovat, s kým tam odpočívala a kdo ji natáčel.

Zdroj: Instagram

Po rozchodu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem už neměla žádné partnery. Alespoň na veřejnosti ji nikdo s nikým neviděl a sama nikoho neukázovala.

Zdroj: Instagram

Jaromír Soukup po rozchodu poměrně rychle začal randit s operní pěvkyní Terezou Matlovou. Ta se krátce předtím rozešla se svým partnerem producentem Františkem Janečkem.

Share