Lidé si všimli malé zvíře, které nehybně sedělo uprostřed opuštěné silnice a ani se nehýbalo: Když se přiblížili ke zvířeti a ono zvedlo čenich nahoru, všichni si uvědomili, že na silnici sedí pes

Minulý týden vyjížděli hasiči z Colorada po horské silnici, která se nachází daleko od města. Lidé si všimli malé postavy, která nehybně seděla uprostřed silnice…

Nejprve hasiči přijali zvíře za skunka nebo mývala, ale spletli se!

Zdroj: lyubopytno.fun

Když se přiblížili ke zvířeti a ono zvedlo čenich nahoru, všichni si uvědomili, že na silnici sedí pes!

Jeden z hasičů, mladý muž jménem Eddie Tobin, přistoupil k vyděšenému pejskovi, aby získal jeho důvěru. Mazlíček byl velmi vyděšený a velmi se bál, že se ho dotknou. Muž musel sedět vedle něj asi dvacet minut.

Eddie si je téměř jistý, že ho někdo schválně odvezl do této divočiny a nechal ho samotného, aby on tam zemřel… naštěstí hasiči našli toho chudáka právě včas.

Zdroj: lyubopytno.fun

Mladík vzal zvíře do náruče a spolu se svým týmem ho odvezl do města k veterináři. Muži se rozhodli dát drobkovi přezdívku Smokey.

U lékaře se ukázalo, že zvíře má zlomená žebra – možná to bylo způsobeno údery nohou…

Smokey je teď v pořádku a uzdravuje se. Ale nejdůležitější je, že už nikdy nezůstane sám.

Eddie se svou snoubenkou si nechali ho u sebe, protože už mají v domě několik zachráněných psů. Rozhodli se, že jim další psí-miminko nebude vadit!

Zdroj: lyubopytno.fun

Člověk, který Smoky tam nechal, počítal s tím, že zvíře nepřežije, ale tým hasičů se objevil ve správný čas na správném místě.

Díky chlapci a jeho nevěstě, že nejen zachránili tohoto skvělého pejska, ale také se postarali o jeho budoucnost!

Zdroj: lyubopytno.fun

Share