Fanoušci Moniky Marešové jsou nadšení: Monika ukázala všem svou maminkou a teď je jasné, po kom je tak krásná

Monika Marešová na svých sociálních sítích zveřejňuje spoustu fotografií a videí, ale zároveň si stále střeží své soukromí. Ale někdy může udělat výjimku, například naposledy ukázala všem svou maminkou. Její maminka nedávno oslavila 60. narozeniny. Teď je jasné, díky komu je Monika tak krásná.

Zdroj: Instagram

Manželka jednoho z nejslavnějších moderátorů u nás Leoše Mareše Monika Marešová prozradila, že společně se svou maminkou oslavila její kulatiny.

Zdroj: Instagram

Informovala o tom své fanoušky prostřednictvím svého Instagram. Kdyby nenapsala, že je to její matka, asi by to nikdo nepochopil, protože vypadá dost mladá na svých 60 let.

Zdroj: Instagram

Její maminka Helena Harabinová je na sociálních sítích velmi aktivní, snaží se sledovat trendy naší doby. Fanoušci Moniky Marešové byli nadšení.

Zdroj: Instagram

Velmi se jim líbilo, že se chová jako mladá žena. Připojili se k gratulacím a napsali do komentářů mnoho pozitivních přání.

Zdroj: Instagram

„Tomu se snad nechce ani věřit, že maminka oslavila 60 let. Vypadá skutečně moc dobře,“ zaznělo v komentářích.

Zdroj: Instagram

Na fotkách je vidět, že Leoš Mareš se svou volbou nemýlil, jak někteří lidé říkají, jestli chcete vědět, jak bude vypadat vaše žena ve stáří, podívejte se na její maminku.

Share