“Měla nechat svůj majetek příbuzným”: Závěť Slávky Budínové překvapil veřejnost

Herečka Slávka Budínová zemřela v roce 2002, přímo před povodněmi, které poničily její dráhy dům v Praze. Herečka měla i dost jiných majetku, o které i dodnes bojují.

Herečka nezvadla přijmout vlastní stárnutí. Dokonce i její oblíbeny manžel zemřel. Kvůli tomu začala hodně pít. Poslední tři roky svého života, kvůli alkoholu často padala na zem.

Zdroj: ahaonline.cz

Při sestavování svého závěti, byla v hluboké depresi a apatii. V té době herečka by podepsala cokoliv. Také podle slov její lékařky, musela mít těžké abstinenční příznaky.

Hereččina poslední vůle překvapila všechny. Všichni příbuzní očekávali, že svůj majetek nechá jim. Budínová měla dva domy, a spoustu drahých obrazu, které nechala starožitníkovi Rudolfu Příhodovi.

Zdroj: filmovyprehled.cz

Přibližná cena majetku byla 60 milionů korun. Rudolf potom výhodně prodal jeden dům firmě, která vyrábí likéry, ale když zemřel, po něm zbyly velmi vysoké dluhy, přibližně 30 milionů korun.

Druhy dům by měla zdědit operní pěvkyně Gabriela Beňačková, protože maminka Rudolfa na ni myslela ve svém závěti.

Zdroj: operaplus.cz

Pěvkyně měla ještě dva syna Josefy, kvůli tomu obdržela takový luxusní dům. Synové Beňačkové závěť napadli, a kvůli tomu se celá kauza řešila soudně.

Situace kolem majetku známe herečky se muže zdát velmi zamotanou a nepochopitelnou, ale je to v pořádku, protože není v ni všechno jasno.

Zdroj: prozeny.cz

Bohužel, herečka neměla žádné potomky. V 50 let poznala lásku svého života a jenom tehdy otěhotněla, a i tehdy podstoupila potrat, protože její partner byl zadaný a herečka nechtěla žádný skandál. Ale nikdo neví, je to pravda, nebo lež.

Share