Moje matka k nám přijela na návštěvu a můj manžel ji poslal do hotelu

S mým manželem jsme se vzali nedávno a najali jsme si společně byt. Rozhodli jsme se vydělávat si na vlastní bydlení bez půjček, protože máme dobře placenou práci.

Zdroj:zyttia.org

Moje matka žije v jiném městě, cca 100 km od nás. Má svůj vlastní pozemek se soukromým domem. Moje matka nemá zájem o moderní technologie, dlouho si zvykala na telefon, aby kdykoliv jí mohla zavolat a zjistit její zdravotní stav.

Už je dlouho v důchodu, takže její zdraví nebylo vždy ideální.

Minulý měsíc se moje matka rozhodla přijet k nám na návštěvu. Přivezla nám lahůdky džem, rajčata, maso a přijela k nám do města vlakem.

Rozhodla se nás překvapit, takže to nikomu neřekla. Byla jsem v práci, bohužel jsem měla hodně práce a můj manžel měl den volna.

Moje matka přijela k baráku a zazvonila v zvonek. Můj manžel ji poznal a otevřel dveře. Moje matka byla samozřejmě šťastná, rozložila své věcí v kuchyni a začala se ptát, jak jsme na tom.

Můj manžel ale nebyl s její návštěvou spokojený, a tak mamince okamžitě řekl, že poblíž je levný hotel a může na svou dceru počkat tam.

Moje matka se tvářela, že mu nerozumí a posadila se na gauč a čekala na mě. Můj manžel nikdy neměl mou matku moc rád, a proto trval na tom, aby šla do hotelu.

Dlouho jsem seděla v práci a nevěděla jsem, že moje matka dorazila k nám domu, takže jsem nespěchala domu. Výsledkem bylo, že moje matka si sbalila věci a šla do hotelu.

Když jsem se vrátil domů, můj manžel mi řekl všechno, co se stalo. Nechal jsem všechno a běžela jsem ke své matce v hotelu, kde jsme si povídali.

Řekla jsem jí, aby zůstala přes noc u nás, ale ona to rozhodně odmítla a další den se vrátila domů.

Můj manžel ji samozřejmě velmi urazil. Když jsem jí zavolala, abych zjistil, jak se tam dostala, moje matka řekla, že všechno je v pořádku a také, že už nechce svého zetě vidět u sebe na návštěvě.

„A pokud přijede s tebou, nenechám venku, zatímco ty zůstaneš se mnou, a já už k vám nikdy nepřijdu,“ řekla mi maminka.

Po tom, co se stalo, jsem se hodně pohádala se svým manželem, jak to mohl udělat mé matce, nemůže se ale takhle chovat. Koneckonců jeho rodiče u nás často zůstávají přes noc a nejdou do hotelu.

Omluvila jsem se matce za svého manžela, ale její odpor byl velmi silný.

Share