Plešatý pejsek zůstal sám na ulici: Ale našli se slušní lide, který jemu pomohli

Duben je poměrně chladný měsíc a zvířata bez domova jsou často zmrzlá za vlhkého počasí. A co už říci o plešatých mazlíčcích, kteří zůstali bez domova. Slušní lidé našli na ulici psa plemene čínský chocholatý. Celý se třásl zimou a potřeboval teplo. V rychlostí začali pro něj hledat dočasné bydlení. Oslovili Aničku, která už měla u sebe doma 40 koček. Žena s radostí souhlasila s tím, že chudinku přijme.

Zdroj: mimimetr.me

Pejsek dostal jmého Pepik, a oni dali inzerát o jeho nálezu. Když volající zjistili, že zvíře bude muset potřebovat pevnou léčbu, okamžitě odmítli si ho vzít. U zvířete objevili psího trippera a další nemoci. Navíc trpěl nadváhou.

Zdroj: mimimetr.me

Zatímco Anička léčila pejska, silně se k němu připoutála. Byla alergická na psí chlupy, a protože byl Pepíček plešatý a na hlavě mu rostlo jen trochu vlasu, tak se k sobě velmi dobře hodili. Kromě toho se zvíře mohlo spřátelit se všemi kočkami nové paničky.

Zdroj: mimimetr.me

Pepiček se ukázal jako dobromyslný pejsek i k cizím zvířatům. Uklidňuje všechny chlupaté pacienty, kteří přijdou na kliniku a morálně je podporuje.

Zdroj: mimimetr.me

Anička je šíleně šťastná, že se v její kočce rodince objevil pes, a navíc tak nádherný. Žena radí všem, aby se nebáli brát z ulice zvířata.

Zdroj: mimimetr.me

Share