Tento pes byl pokrytý tak hustou, zježenou srsti, že bylo pro něj těžké i chodit: když zaměstnanci útulku odstranili 1,8 kg srsti, zvíře se změnilo k nepoznání

Když psa jménem Arlo dorazil do útulku, byl pokrytý hustou, zježenou srsti, která byla natolik zježena, že psovi ublížila a bránila se pohybovat.

Zamotaná srst lezla do očí a chudák pes pravidelně se bil do stěn a dveří. Naštěstí zaměstnanci útulku byli rádi, že udělali Arlo tolik potřebný účes.

Teď vypadá jako úplně jiný pes … a konečně se cítí pohodlněji!

Zdroj: news.myseldon.com

Transformace zabrala spoustu času a úsilí – tři lidé se podíleli na úpravě Arloovi srsti od hlavy k patě a během dvou hodin odstranili 1,8 kg zježené srsti.

Zaměstnanec útulku Rebecca Lodder řekla: „Obvykle my nestřiháme psy s takovou dlouhou srsti, ale protože Arlo zažíval strašné nepohodlí, cítili jsme, že je to nejlepší, co můžeme pro něj udělat!“

Zdroj: news.myseldon.com

Psi s dlouhou srsti vyžadují hodně péče a pozornosti. Vzhledem k velkému množství srsti na něm, Arlo byl těžký a nehybný.

Bylo pro něj těžké i chodit. Nyní je pes ve skvělé kondici a hledá majitele, který bude udržovat jeho srst v pořádku.

Pes je opravdu šťastný a nyní miluje běh a hraní se svými přáteli. Noví majitelé Arlo budou muset ukázat, jak správně pečovat o srst, aby Arlo byl vždy ve skvělé formě!

Zdroj: news.myseldon.com

Share