Simona Stašová už chce být babičkou: Dcera Jiřiny Bohdalové říká, na co je ochotná, jen aby se mohla starat o vnoučata

Herečka Jiřina Bohdalová má jednu dceru Simonu Stašovou a dvě plnoletá vnoučata. V této souvislosti vyvstává otázka, zda se brzy stane prababičkou? Její dcera herečka Simona Stašová prozradila o něco víc.

Jiřina Bohdalová příští rok oslaví své jubileum, bude jí 90 let. Plánovala velkou oslavu, ale musela změnit plány a všechno bude trochu jinak.

Zdroj: Lenka Hatašová, iDNES.cz

Je to již velmi vysoký věk, takže se objevují některé otázky. Uvidí například Jiřina Bohdalová alespoň jednoho pravnuka, nebo ne? V jejím věku už se z mnoha žen staly prababičky.

Zdroj: profimedia

Dcera Jiřiny Bohdalové Simona Stašová říká, že už chce být babičkou. Vyprávěla neuvěřitelné věci, na co je ochotná, jen aby se mohla starat o vnoučata.

Zdroj: Profimedia.cz

„Já už jsem úplně nakynutá na to, abych měla malé dítě, přepadávám do každého kočárku. Klidně bych to vyměnila za divadlo, a to už je co říct“ přiznala Simona Stašová portálu super.cz.

Zdroj: Profimedia

U jejích dvou synů to zatím není téma, které by je zajímalo. Nechtějí se nyní stát otci, zatím odkládají tyto role do budoucna.

Jiřina Bohdalová a Simona Stašová tak budou muset ještě chvíli počkat, než budou moci vidět pokračování svého rodu.

Zdroj: FTV Prima

Simona Stašová řekla, že její starší syn Marek by si už mohl splnit její sen. Její mladší syn Vojtěch se zatím stále studuje.

Foto: Tomáš Pánek

Podle ní mají její synové už delší dobu přítelkyně a doufá, že se v budoucnu nic špatného nestane. Dodala, že se jí líbí její budoucí snachy.

Share