Poslední komunikace Hanky Krampolové den před odchodem ze života : Jaké detaily prozradila lékařka

Smrt manželky herce Jiřího Krampola Hanky pro mnoho lidí byla překvapením. Ale čím více dní uplynulo od smrti, tím více podrobností se veřejnost dozví o tom, co se stalo. Lékařka, která s hercem a jeho manželkou každý den komunikovala, řekla o něco více.

MUDr. Ivana Němečková pro web eXtra.cz prozradila, že jí Hanka Krampolová volala den před svou smrtí. Stěžovala si, že je jí špatně a že se jí motá hlava.

Zdroj: Expres.cz / Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Hanka a Jiří Krampolovi měli podle doktorky v plánu jít do obchodního centra. Doktorka jí poradila, že by bylo lepší zůstat doma a ona si poslechla tuto radu.

Ivana Němečková se jejich rodinou kamarádí už delší dobu. Hance opakovaně pomáhala, starala se o ni například i v Tunisku.

Zdroj: Aha! – Alexandr Malachovský

„Co mi říkal Jirka, tak včera i zvracela, byla tam i trocha krve a bolel jí žaludek“ přiznala Ivana Němečková pro eXtra.cz.

Zdroj: Aha! Dan Černovský

Je známo, že Hanka Krampolová měla žaludeční vřed. Kvůli tomu už několikrát skončila v Nemocnici Na Františku. Měla chronické krvácení.

Lékařka předpokládá, že s největší pravděpodobností utrpěla masivní krvácení a lékaři jí nestihli pomoci.

Zdroj: Profimedia.cz

Dodala, že s největší pravděpodobností příčinou bylo právě krvácení, protože na vřed velmi zřídka někdo zemře. Bohužel Hanka Krampolová už mezi živými není.

Podle lékařky pomáhal Jiří Haně projít domem, ale během toho zkolabovala. Když přijeli záchranáři, snažili se ji nabýt do vědomí.

Foto: D. Kundrát, D. Černovský, D. Kolářová, archiv

Ale zastavilo se jí srdce. Zdravotníci požádali Jiřího Krampola, aby se během resuscitace nebyl přítomen. Podle ní je dobře, že se na celou věc nedíval.

Bude pitva a výsledky ukážou pravou příčinu smrti.

Zdroj: Profimedia.cz

„Předpokládám, že se dozvíme, že šlo opravdu o hemodynamický šok“ dodala Ivana Němečková. Dodala, že pokud se potvrdí krvácení, může jít i o zástavu srdce.

Share