Charitativní focení s kabelkou za 160 tisíc a romantický odpočinek: Dagmar Havlová spojila příjemné s užitečným

Všichni lidé potřebují čas od času odpočinek. Bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová si také ráda užívá víkend. Tentokrát si oblékla barevné šaty, červené tenisky a vzala s sebou kabelku Chanel. V této podobě seděla u snopu slámy.

Bývalá první dáma si chtěla užít letní sluníčko a pořádně si odpočinout, a tak jela na venkov. Kromě toho se asi rozhodla, že pro dobrou náladu je třeba mít na sobě krásné oblečení, které by přidalo pozitivní emoce.

Zdroj: Instagram

Dagmar Havlová tak oblékla pestrobarevné šaty, červené tenisky, slamák a sluneční brýle. Nejuhlazenější však byla její kabelka Chanel, která stojí zhruba 160 000 korun.

Zdroj: Instagram

„Sbírám poslední energii ze sluníčka, je krásně. Jsem na venkově, jak vidíte, je to romantický, fakt krásný,“ uvedla to ve videu, které Dagmar Havlová zveřejnila na svém Instagramu.

Zdroj: Instagram

Bývalá první dáma seděla u balíku slámy. Zdá se, že měla ráda všechno, co ji obklopovalo, velmi si užívala počasí a přírody.

Zdroj: Instagram

Je však třeba říci, že to nebyl jen odpočinek, herečka zkombinovala příjemné s užitečným. Bylo to focení kalendáře pro její nadaci.

Foto: Ludvík Hradilek

Tentokrát se dokonce rozhodla využít pomoc vizážistky. Obvykle se raději líčí sama, ale tentokrát ne. Tentokrát jí pomohla Kateřina Mlejnková alias Koki.

Share