Lékaři doporučili matce nechat dítě v porodnici: Jedna sestra však dokázala změnit její osud

Lékaři doporučili nechat dívku s Downovým syndromem, protože měla ještě další zdravotní problémy. Jedna sestra však dokázala změnit její osud.

Zdroj: odnaminyta.com

Kennedy Garcia se narodila s Downovým syndromem. Navíc holka měla leukémii. Kvůli těmto zdravotním problémům lékaři doporučili matce nechat dítě v porodnici.

Žena jménem Rene Garcia se setkala v nemocnici se zdravotní sestrou, která všechno změnila.

Zdravotní sestra přesvědčil matku nemocného dítěte, že takové děti mohou normálně žít. To však vyžaduje víru a trpělivost. Díky podpoře zdravotní sestry neopustila Renee svou dceru.

Zdroj: odnaminyta.com

Holčička měla na sobě helmu a kovový límec. Fixovalo toto zařízení kosti, protože dítě má nemocnou páteř. Holka rostla, ale vůbec se nepohybovala. Mohla jen ležet.

Kennedy neustále sledoval video, kde holky tančí krásně. Když začala chodit, okamžitě šla na tanec. Tam si holka uvědomila, že vzhled nezáleží. Hlavní věc je, jak se pohybujete, jak cítíte rytmus.

Zdroj: odnaminyta.com

Nyní má holka s Downovým syndromem pouhých 15 let a ona je již úspěšná. Doslova žije v tanci. Má nabitý program. Pracuje v KMR Diversity a Dream Talent Management. Kennedy letí do New Yorku a Hollywoodu na taneční konkurzy, na různé televizní pořady.

Zdroj: odnaminyta.com

Máma Rene říká, že její dcera je obyčejný teenager. Ona není tím, co lékaři předpovídali. Kennedy je typická holka, která se zajímá o sociální sítě a klucích.

Zdroj: odnaminyta.com

Má dokonce přítele Matthew, který pracuje jako model a má rád hraní. Mimochodem, mladý kluk má také Downův syndrom. Ale to nemá vliv na jeho život.

Share