Kočka najednou zmizela na několik dni: a když se vrátila, měla k obojku přiložený vzkaz a všechno vyšlo najevo

Každé tajemství se jednou provalí. Takhle to měla i kočička Nilo, která hodně let skrývala své tajemství. Její majitel o ničem nevěděl. Pak ale všechno vyšlo najevo.

Zdroj: mimimetr.me

Mladý muž jménem Hector Morales našel kočičku, kterou si vzal z ulice domu. Bylo to koťátko, pojmenoval ho Nilo. Nilo byla hezká kočička, měla krásnou srst, nebála se sama chodit na procházky a večer se vždycky vrátila domů.

Zdroj: mimimetr.me

Pak přišlo období, kdy se kočka nevracela domů až několik dní. Její majitel si ze začátku dělal starosti, psal inzeráty o tom, že se kočička ztratila.

Zdroj: mimimetr.me

Nilo se však pokaždé vrátila domů a chovala se stejně jako obvyklé.

Zdroj: mimimetr.me

Morales si všiml, že pokaždé, když se kočka vrátila po několika dnech, vůbec nebyla vyčerpána a nezajímalo ji jídlo. Přišlo mu to divné. Kam chodí a co dělá celé dny?

Jednoho dne se Hector dozvěděl odpovědí na své otázky. Kočka zas zmizela na několik dni a když se vrátila, měla k obojku přiložený vzkaz.

Zdroj: mimimetr.me

Tohle bylo její tajemství! Nilo paralelně žila v další rodině.
Po přečetní vzkazu se majitel dozvěděl, že v druhé domácností ji dali jméno Angela. Hector byl tak trochu šokován a cítil se, jako by ho Nilo zradila.

Trochu později se uklidnil a přestal se na kočku zlobit. Dokonce začal být vděčný té druhé rodině, že se starala o jeho kočičku.

Zdroj: mimimetr.me

Když se Nilo zase chystala odejít, Hector jí také připevnil k obojku vzkaz věnovaný druhé rodině, kterou navštěvovala kočka. Požádal, aby mu ti lidi napsali svůj mobil a napsal jim svůj. Také je poprosil, aby mu dali vědět, kdy se chystají na dovolenou. Na konci vzkazu napsal, že Nilo před odchodem snědla tuňák.

Jak vidíte, některé kočky, stejně jako lidí, jsou schopny žít ve dvou rodinách najednou.

Share