Vendula Pizingerová o svém synovi: „Chodí na brigádu a točí vanilkovou“

Syn slavného skladatele Karla Svobody a Venduly Pizingerové Jakub Svoboda neplánuje jít ve stopách svých rodičů. Ten chlap bude mít svou vlastní cestu, jinou. Jeho maminka pro Sedmičku prozradila, že její syn bude studovat veterináře, už ho přijali na fakultu. Ale když je ještě léto, tak pracuje na brigádě a točí zmrzlinu.

Až bude Jakubovi 18 let, bude mít právo zdědit po svém zesnulém otci relativně velké peníze. Ale máma se snaží udržet syna nohama na zemi.

Zdroj: Instagram

Podle ní nejde o dědictví ani o peníze, ale o to, aby byl její syn připraven do života.

Podle ní by měl pochopit, jak se peníze vydělávají, měl by si toho umět vážit.

Zdroj: Martin Hykl / Blesk.cz

Vendula Pizingerová uvedla, že lidé si nejspíš představují obrovské bohatství, ale ve skutečnosti tomu tak není. Moc se jí nelíbilo téma dědictví.

Zdroj: archiv Venduly Pizingerové

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje vysvětlila, že se o tom už několikrát psalo v médiích a v zásadě je možné napsat cokoliv.

Podle jejích slov o tom zatím její syn nic neví. Jen ho chce vychovat jako hodného kluka: „Není mu osmnáct let a my ho vychováváme tak, aby z něj byl slušný kluk. Prostě chodí na brigádu a točí vanilkovou“.

Zdroj: Instagram

„Pracují tam různé děti, různí studenti. Nějak se musejí socializovat, aby neměli jenom v ruce mobil. Já jsem chodila na brigádu do Orionky a do obchodního domu Máj,“ řekla pro Sedmičku Vendula Pizingerová.

Zdroj: Instagram

Rozhovor se uskutečnil během charitativního focení pro její nadační fond Kapka naděje. I když je v sedmém měsíci těhotenství.

Zdroj: Michaela Feuereislová / Super.cz

Tentokrát začala spolupracovat s českou značkou Jungle Way. Všechny vydělané peníze z prodeje skleněných brček budou určeny na pomoc nemocným dětem.

Zdroj: Aha! – David Malík, Roman Souček

Vendula Pizingerová pracuje i přes své těhotenství, ale snáší to normálně. Podle ní se jí je jen občas špatně od žaludku a možná chce víc spát.

Share