Během bouře na její dveře někdo zaklepal: Žena se šla podívat, kdo by to mohl být a dopadlo to nečekaně

Toto je příběh o lékaři, který učinil mnoho objevů a celý svůj život se zabýval záchranou nemocných. Dr. Mark byl známý onkolog, nejlepší ve svém oboru. Jeho výzkum ocenil celý svět.

Zdroj:youtube.com

Jednoho dne se chystal na velmi důležitou konferenci do jiné zemí, kde mu měla být udělena cena v oblasti lékařského výzkumu. Měl velké obavy, protože na této konferenci museli ocenit jeho mnohaletou práci.

Dvě hodiny po vzletu letadla však došlo k nouzovému přistání na nejbližším letišti kvůli technickým problémům. Lékař se bál, že to nestihne, a proto si pronajal auto a odjel do města, kde se měla konference konat.

Zdroj:unn.com.ua

Krátce poté, počasí se však zhoršilo a začala bouřka.

Kvůli vydatnému dešti se spletl a ztratil se.

Po dvou hodinách jízdy si uvědomil, že vůbec neví jak se dostat zpět na dálnici. Cítil hlad a strašnou unavu, a tak se rozhodl najít alespoň ubytování. Po chvíli konečně narazil na malý starý dům. Zoufalý vystoupil z auta a zaklepal na dveře.

Zdroj:altapress.ru

Dveře otevřela krásná žena. Pozdravil ji a požádal ji, aby mu dovolila použít telefon. Žena mu však řekla, že telefon nemá a nabídla mu, aby počkal uvnitř, až se počasí zlepší.

Hladný, mokrý a unavený doktor přijal její laskavou nabídku a vstoupil do její domu.

Zdroj:ostrovets.by

Žena mu dala horký čaj a jídlo. Žena pak řekla, že se může připojit k její modlitbě. Ale doktor Mark se usmál a řekl, že věří jen v tvrdou práci a odmítl.

Doktor seděl u stolu, pil čaj a díval se na ženu, která se modlila vedle postýlky.

Doktor pochopil, že žena potřebuje pomoc, a tak se po dokončení modlitby zeptal, co přesně od Boha chce, a jestli si opravdu myslela, že Bůh její modlitby uslyší. A pak se zeptal na malé dítě v postýlce, vedle kterého se modlila.

Zdroj:usinsk-novosti.ru

Žena se smutně usmála a řekla, že dítě v postýlce je její syn, který trpí vzácnou formou rakoviny a existuje jen jeden lékař jménem Mark, který ho může vyléčit, ale na to nemá peníze. Mark žije v jiném městě.

Řekla, že Bůh ještě neodpověděl na její modlitbu, ale věděla, že jí pomůže a nic nezlomí její víru.

Zdroj:autovestie.ru

Doktor Mark byl omráčený a ztratil dar řeči, začal plakat.

Řekl, že Bůh je skvělý, a pamatoval si všechno, co se mu dnes stalo: selhání letadla, přívalový déšť, který ho vyvedl z cesty; a to vše se stalo proto, že Bůh nejenže odpověděl na její modlitbu, ale také mu dal příležitost pomoci chudým nešťastníkům, kteří nemají nic jiného než modlitbu.

Share