Dívka chtěla překvapit svého otce a darovala mu dárek: překvapení ho malém rozplakalo

Dívka se rozhodla udělat otci nestandardní dárek ke Dni otci a ten nápad byl úspěšný. Překvapení muže tak dojalo, že se malém rozplakal, a nešlo o kočku nebo psa, v balíku byla osoba, která je muži hodně blízká.

Zdroj: ukr.media

Američanka Brenna Lee Lavingová, která nyní žije na Havaji, přemýšlela netypicky a udělala svému otci, který žije v Tucsonu v USA, překvapení ke Dní otců. Rozhodla se ho obdarovat svoji přítomnosti, tj. nečekanou návštěvou.

Zdroj: ukr.media

S pomocí dalších členů rodiny Brenna zorganizovala svůj let a dodání „zásilky“, kterou měl obdržet její táta. Celé překvapení natočil jeden z příbuzných této ženy.

V prvních záběrech je vidět, jak se před mužem nachází velká krabice s mašličkou. Čte si vzkaz od Brenny, který nejspíš obsahuje blahopřání.

Zdroj: ukr.media

Poté otec rozhazuje mašličky na různé strany, čímž pobaví hosty.

Zdroj: ukr.media

Pak dárek rozbaluje.

Zdroj: ukr.media

Předtím než stihl krabici otevřít, tušil, že se uvnitř nachází nějaký člověk a že je to jeho dcera. Brenna vyskočila z kartonové krabice a otec měl z toho velkou radost.

Zdroj: ukr.media

Pak se o objímají a kvůli Brenniným chvějícím se ramenům lze snadno pochopit, že pláče, protože neviděla otce od Vánoc, což je půl roku.

„To je ale skvělé překvapení”, zavolá někdo z hostů. „Úplně nejlepší.“

Zdroj: ukr.media

Zdá se, že muž zadržuje slzy a do konce nemůže pochopit, že je to reální.

Zdroj: ukr.media

Pak se přestávají objímat, aby se navzájem mohli prohlédnout a tím video končí. Dle reakce oslavence zle pochopit, že překvapení se povedlo.

Zdroj: ukr.media

Lavingová zveřejnila záznam této události na svém Twitteru, a napsala k tomu příběh.

„Přiletěla jsem z Havaje do Arizony, abych překvapila svého tátu na Den otců. Neviděla jsem ho od Vánoc a nemyslel si, že mě uvidí toto léto, proto moje rodina mi pomohla organizovat let, který by byl pro otce dárkem. Šťastný Den otců“, napsala Brenna.

Podle komentářů lze říct, že toto video dojalo lidí, které si ho shlédli.

• Vyplakala jsem všechny slzy!!! Je to něco speciálního

• Je to velmi milé.

https://twitter.com/brennaloving/status/1274812313774653440

 

Share