Helena Vondráčková dnes slaví 73. narozeniny: „Přiznám se, že jsem po tak dlouhé odmlce měla trému a obavy, jestli všechno zvládnu“, přiznala zpěvačka, že návrat na scénu pro ni byl také trochu složitý proces

Česká zpěvačka a herečka Helena Vondráčková toho v životě zažila hodně. Dnes slaví 73. narozeniny. Překvapivě i tak zkušená žena pár dní před svými narozeninami měla jisté obavy. Ale proč?

Helena Vondráčková dnes slaví narozeniny, je jí už 73 let. Není pochyb, že na oslavu k ní přijde spousta slavných hostů, kteří jí chtějí pogratulovat.

Zdroj: Instagram

Všichni určitě chtějí, aby Helena Vondráčková ještě alespoň rok, nebo lépe řečeno několik, mohla vystupovat na pódiu a potěšit své diváky a posluchače.

Letos ale zažila velmi neobvyklou situaci, na kterou hudební branže zjevně nebyla zvyklá.

Zdroj: Instagram

V dnešní době je velmi obtížné prodávat alba mnoha zpěváků a hudebníků, ale bylo mnohem těžší si uvědomit, že kvůli koronaviru nemůže zpěvačka nyní vystupovat.

Helena Vondráčková navíc přiznala, že návrat na scénu pro ni byl také trochu složitý proces. Informovala o tom na svých sociálních sítích.

Zdroj: Instagram

„Mám radost z toho, že se naše setkání v divadle Broadway vydařilo“ napsala Helena Vondráčková na svém Instagramu.

Zpěvačka přiznala, že z koncertu měla obavy, protože se vše odehrálo po dlouhé pauze. Nevěděla, jestli to zvládne.

Zdroj: Instagram

Vše ale dopadlo dobře a všem poděkovala za jejich přítomnost v divadle a za bouřlivý potlesk.

„Všimla jsem si, že ani vy jste to neměli s rouškami jednoduché, a přesto jste se mnou spolupracovali“ dodala Helena Vondráčková.

Zdroj: Instagram

Herečka a zpěvačka poděkovala všem svým fanouškům a řekla, že doufá, že je znovu uvidí už letos na podzim, kdy bude
mít nová představení.

https://www.instagram.com/p/CBSda93nFhj/?utm_source=ig_web_copy_link

Share