Nový člen rodiny: Honza Musil září štěstím a pochlubil se radostnou novinkou

Rodina známého moderátora Honzy Musila se opět rozrostla. Novým členem rodiny se stal moderátorův zeť, jeho dcera Lucie se vdala a nyní se její přítel stal jejím manželem.

Moderátor a zpěvák Honza Musil ohlásil svatbu své dcery prostřednictvím svých sociálních sítí. Poslední letní ráno bylo pro něj velmi radostné.

Zdroj: Instagram

Podle něj byly poslední dny plné událostí, které by se daly slavit, zejména poslední z nich. Šlo o svatbu jeho dcery.

Zdroj: Instagram

„Dcerka Lucie se vdala a tak se z jejího přítele stal manžel a my máme dalšího pravého zeťáka. Proto přeji ještě jednou – jen samé štěstí a moře lásky,“ popřál Honza Musil přes sociální sítě.

Zdroj: Facebook

K příspěvku na sociální síti přidal fotografii ze svatby. Nevěsta Lucie byla v krásných bílých šatech a vedle ní její ženich Michal.

Zdroj: Facebook

Dcera Honzy Musila přitom přikryla kyticí těhotenské bříško. V brzké době se rodina moderátora opět rozroste, stane se Honza Musil opět dědečkem.

Zdroj: TV Barrandov

Přestože se Honza musil se svou manželkou už dávno rozvedl, nadále s ní udržuje dobrý vztah. Opustil ji, protože si uvědomil, že je homosexuál a odešel kvůli jinému muži.

Zdroj: TV Barrandov

Mají ale dvě dcery a za to je své bývalé manželce velmi vděčný. Před časem dokonce Ivetu označil za ženu svého života. Poprvé ji uviděl, když jí bylo teprve jedenáct let.

Nyní má moderátor jiný vztah s partnerem Jakubem Garethem. Jejich věkový rozdíl je 20 let.

Share