Jak po 16 letech dopadl osud ženy, která se provdala za Pákistánce a porodila mu tři děti

Sama Irina pochází z obyčejné vesnice, kde její rodina žila poměrně chudě. Zároveň dívka vždy snila o životě v bohatství někde v zahraničí, u moře. Pro splnění svého snu, Irina odložila peníze, aby se pak vydat na cestu. Osud se dívce usmál a ona potkala svého budoucího manžela – Faisala, který pocházel z Pákistánu.

Zdroj: kenguru.plus

Pár se zamiloval do sebe, jak se říká z prvního pohledu. Irina udělal dost pro to, aby mohla být se svým milovaným. Ona změnit víru, ale také žíje podle pákistánských tradic. Příbuzní dívky byli rozhodnutím Ireny šokováni. Pro štěstí dcery však rodiče přijali její volbu, protože viděli, že nový životní styl se jí líbil.

Zdroj: kenguru.plus

Faisal však netrval na tom, aby Irina nosila hidžáb, věřil, že skromné oblečení bude stačit. Po 16 letech manželství se šťastní manželé stali rodiči tří dětí. Irina je spokojená se svým životem: stala se skutečnou hospodyní, připravuje pákistánské pokrmy a spřátelila se s manželovými příbuznými.

Zdroj: kenguru.plus

Jako i v každé rodině, se neobejde i bez nedorozumění. Názory na výchovu dětí příbuzných manžela a samotné Iriny se radikálně liší. Ona se s tím smířila, protože hlavní věc je, že muž a žena se milují, respektují se a chápou. Kvůli šťastnému manželství se Irina vzdala kariéry. Po celou dobu se věnuje domu a dětem a považuje se za šťastnou ženu.

Zdroj: kenguru.plus

Share