Jak vypadá dcera slavných rodičů Catherine Deneuve a Marcello Mastroianni: Jaký je její osud

Dcera krásné Francouzky Catherine Deneuve a charismatického Itala Marcella Mastroianni – Chiara od dětství chápala, že její rodina se liší od ostatních.

Zdroj: vse-pro.com

Když bylo dívce 5 let, zeptala se své matky, proč její otec s nimi nebydlí. Catherine nevěděla, jak vysvětlit dítěti, že ona a Marcello se nikdy neoženili, že táta měl rodinu v Římě a že byl v jejich domě jen hostem.

Návštěvy Marcella se pro malou Chiaru staly skutečným svátkem. Její matka ji vychovávala přísně: den za dnem plynul v určitém pořadí. Catherine nepodporovala přátelství své dcery se svými spolužáky a požadovala bezpodmínečnou poslušnost a seriózní přístup ke studiu. Ale když přišel Marcello, dům byl okamžitě plný zábavy a hluku. Otec vždycky přinesl spoustu dárků a zdálo se, že sám sebou zaplnil celý byt.

Zdroj: vse-pro.com

Mastroianni pokaždé prosil Catherine, aby s ním Chiara odjela na dovolenou, slíbil, že ji vezme na moře a ukáže jí Itálii.

Ve skutečnosti téměř celou dobu dívka strávila na scéně a sledovala nejen hru svého otce, ale také jeho četné romány. Marcello dal své dceři úplnou svobodu. V Římě jako teenager poprvé vyzkoušela alkohol a přijala námluvy mužů.

Její rodiče, každý svým způsobem, milovali Chiaru, ale Catherine prostě nemohla být vřelá, láskyplná a útulná matka a její otec sdílel jeho lásku příliš velkoryse se všemi kolem sebe.

Proto se cítila špatně a jako teenagerka se začala bouřit: nosila neforemné oblečení, stříhala si vlasy zahradními nůžkami a mohla si několik týdnů neumýt hlavu. Její matka jí říkala rolník, žebrák, tulák. A ta dívka potřebovala jen trochu tepla, lásky, pozornosti.

Zdroj: vse-pro.com

Po škole vstoupila Chiara na Sorbonnu a snila o tom, že se stane archeoložkou. Svět kinematografie ji vůbec nepřitahoval, dívka se chtěla setkat s vážným mužem, spolehlivým a věrným, daleko od bohémského života. Osud se však jejím plánům zasmál.

Režisér Andre Teshine si vybíral mladou herečku do filmu „Oblíbené období roku“ a vzpomněl si na krásnou Chiaru.

Zpočátku rozhodně odmítla nabídku, ale mistr ujistil, že natáčení nebude dlouho trvat a umožní dobře vydělávat.

Zdroj: vse-pro.com

První osobu, kterou Chiara na scéně viděla, byla její matka Catherine Deneuve. Pýcha proto nedovolila dívce odmítnout účast v natačení: chtěla dokázat, že má také herecký talent. Její debut byl tak úspěšný, že byla nominována na cenu Cesar Film Award jako „Nejslibnější herečka“.

Ve snaze dokázat, že se do kina nedostala pod ochranou svých rodičů, se herečka ujala nejtěžších rolí a upřednostňovala filmy v uměleckém stylu. Vyzkoušela si obrazy můry, oběti maniaka, sofistikované lvice, zkušené novinářky. Schopnost přeměny jí přinesla lásku publiky a učinila ji žádanou mezi nejlepšími režiséry. Dnes má více než 50 filmů.

Zdroj: vse-pro.com

Jako slavná matka vždy zasahovala do osobního života své dcery

Úspěšná kariéra herečky nezničila touhu Chiary mít rodinu a být milovanou. Chiara se poprvé vdala po svém debutovém filmu.

Její volbou byl sochař Pierre Torreton. Ukázalo se, že je vrtkavý a větrný jako její otec. Dívka se pokusila zachránit rodinu a v roce 1996 porodila syna Mila v naději, že to Pierrovi pomůže usadit se. Ale 2 roky po narození dítěte se pár stále rozešel.

Zdroj: vse-pro.com

Po rozvodu si Chiara často pamatovala slova své matky, že všichni muži jsou stejní a nelze jim důvěřovat. Rozhodla se chvíli žít sama, ale setkání s hercem Benicio del Toro jí zničilo plány. Okouzlující Portoričan obklopoval Chiaru péči: připravoval snídaně, dělal úkoly s Milo, připravoval romantické večery. Teprve později se dozvěděla, že v Hollywoodu má armádu hvězdných přítelkyň a špatnou reputaci.

Zdroj: vse-pro.com

Catherine neschvalovala vášeň své dcery. Benicio odmítal nabídky amerických režisérů, aby mohl být vedle Chiary.

Madame Deneuve však stále dosáhla svého cíle: po vážném rozhovoru del Toro vzal své věci a navždy zmizel z života Chiary.

Zdroj: vse-pro.com

Známost se skladatelem Benjaminem Böhleem, který se ukázal byl neuvěřitelně podobný jejímu předchozímu milenci, pomohl dívce dostat se z prodloužené deprese. Bylo to, jako by se pokoušela znovu prožít neúspěšný vztah, změnit svůj osud.

Po krátkém seznámení se Chiara vdala za Benjamina a v roce 2003 porodila dceru Annu. Ale druhý manžel nebyl příkladným rodinným mužem: nejen podváděl, ale často zneužíval alkohol. Catherine opět zasáhla do osobního života Chiary: trvala na potřebě rozvodu. Věřila, že její dcera si zaslouží lepší osud. Neustálá kritika matky a nevěra manžela vedla ke zhroucení rodiny.

Zdroj: vse-pro.com

Zdroj: vse-pro.com

Po další depresi se Chiara snažila najít štěstí u herce Vincenta Lyndona, ale jejich vztah netrval dlouho. Poté se v jejím životě objevil partner ve filmu „Tři srdce“ – Benoit Pulward.

Žena nepropaguje svůj nový román, nevede účty na sociálních sítích a skrývá podrobnosti o svém osobním životě. Novináři však poznamenali, že na červeném koberci v Cannes v roce 2019 se objevila sama.

Share