Karlos Vémola o přítelkyních: „Všechny jsou blonďatý a silikonový. Já to mám jako přes kopírák. Ale jinak jsem skromný,“ zápasník uvedl, že jeho bývalé přítelkyně byly podobné

Karlos Vémola se stal skutečnou hvězdou pro média poté, co oznámil dvě zprávy. Zápasník MMA oznamil, že onemocněl koronavirem a také řekl, že jeho vztah s Lelou Ceterovou skončil. Poté se vedle něj začalo objevovat mnoho krásných žen.

Mezi těmi ženami jsou Zdeňka Černá alias Lulu a Eva Feuereislová alias Plastic Queen. Objevily se zvěsti, že údajně zápasník podváděl svou partnerku s těmito ženami.

Zdroj: Instagram

Karlos Vémola oznámil, že neví, kdo je Lulu. Podle něj se nyní kolem něj objevilo asi patnáct takových „Lulů“. Proto nechápe, o koho přesně jde.

Když Terminátor přišel do Show Jana Krause, přiznal, že všechny jeho bývalé přítelkyně byly trochu podobné.

Zdroj: Instagram

„Všechny jsou blonďatý a silikonový. Já to mám jako přes kopírákю Ale jinak jsem skromný,“ řekl Karlos Vémola. Zároveň dodal, že není příliš náročný, pro něj je hlavní, aby byl doma klid.

Zápasník MMA uvedl, že to byla média, která z jeho rozchodu s Lelou Ceterovou udělala bulvární trhák. Podle něj média často píší o tom, co on a jeho bývalá partnerka říkali, nicméně nic neříkali.

Zdroj: Instagram

Sportovec dodal, že toto téma nechce veřejně projednávat, protože se spolu s jeho bývalou partnerkou dohodli, že o tom nebudou komunikovat prostřednictvím médií.

Navíc sportovec měl v posledních měsících velmi nabitý program. Trénoval a připravoval se na zápas, navíc musel hodně komunikovat i s ostatními.

Zdroj: Instagram

Poranil si však koleno a musel na operaci. Po operaci začal znovu hodně trénovat. Kromě tréninku nedělal skoro nic.

Udělalo se mu však špatně a znovu zavolal lékaře. Lékař mu řekl, že není divu, že se cítí špatně, protože začal trénovat téměř okamžitě po operaci. Pokračoval v přípravě na zápas.

Zdroj: Instagram

„Tak jsem makal, makal, až jsem se úplně odvařil a skončil v posteli se čtyřicítkami horečkami. Já jsem myslel, že je to od toho kolene, ale on to byl koroňák,“ pověděl Karlos Vémola.

Zdroj: Instagram

Podle svých slov se nyní cítí dobře, je už zcela zdravý a testy na koronavirus jsou negativní. Být zdravý je nejdůležitější věc.

Share