Když manželé zveřejnili fotografii své narozené dcery, uživatele psali nepříjemné komentáře: Nyní je dívce 6 let a hodně se změnila

Když manželé před několika lety zveřejnili fotografii svého nově narozeného dítěte na sociálních sítích, byli okamžitě bombardováni kritikou. Uživatele psali komentáře, že dítě je ošklivé. Uplynulo však několik let a dívka se úplně změnila.

Zdroj: fb.ru

Narození dítěte

Protože matka i otec měli docela krásný vzhled, když žena otěhotněla, všichni si byli jisti, že narozené dítě bude krásné jako anděl.

Po porodu však byli všichni v rodině trochu zklamaní, protože vzhled dítěte nebyl vůbec tak roztomilý, jak se očekávalo.

Někteří lidé v té době dokonce zlomyslně žertovali, že matka buď podváděla svého manžela, nebo že to vůbec nebylo jejich dítě, protože neexistoval žádný společný rys.

Zdroj: fb.ru

Matka dítěte však věřila, že vzhled dívky se může postupem času dobře změnit k lepšímu.

A i když teď dítě nevypadá tak roztomile, jak pár doufal, stále je největším štěstím v jejich životě.

Změna vzhledu

Ve skutečnosti stojí za zmínku, že matka dívky měla úplnou pravdu.

Uplynulo jen několik let, ale změny jsou viditelné pouhým okem.

Nyní má dívka velmi krásnou a velkolepou tvář s velkými kulatými očima a vysokými lícními kostmi. Nyní ji nikdo nemůže označit za neatraktivní.

A ti, kdo roky kritizovali její vzhled, byli prostě ohromeni. Uživatele sociálních sítí také vyjádřili překvapení nad úspěchem „puberty“ a nyní píšou, že je krásná a na sociálních sítích má obrovské množství velmi příjemných komentářů.

Zdroj: fb.ru

Je vzhled tak důležitý?

Samotná matka dívky přímo prohlašuje, že pro ni změněný vzhled její dcery nehraje zvláštní roli.

Podle jejího názoru je nejdůležitější to, že se narodila zdravá a je tomu tak i nadále. Matka chce, aby byla její dcera šťastná.

Navíc řekla, že když se dítě narodilo s určitými rysy obličeje, i když nejsou nijak zvlášť atraktivní, ještě neznamená, že tak zůstanou po celý život.

Postupem času se vše může změnit, zejména rysy obličeje.

Samotné malé děti jsou navíc vždy roztomilé, takže žádné z nich nelze nazvat ošklivými.

Zdroj: fb.ru

Ano, v podstatě jde o další příběh o tom, jak se ze ošklivého káčátka do světa vylíhla krásná labuť.

Nyní dívka vypadá velmi krásně a efektivně, takže ji už nikdo nebude kritizovat za její vzhled.

Share