Lela Ceterova podezřívá Karlosa Vémolu z nevěry: odpočíval se svou bývalou partnerkou

Úspěšní bojovníci MMA mají vždy hodně ženské pozornosti. Situace Karlosa Vémoly je podobná. Český bojovník smíšených bojových umění má vztah se svou partnerkou Lelou Ceterovou, která se nyní věnuje výchově dcery. Přesto odpočíval v Saint Tropez se svou bývalou partnerkou Denisou Ayverdi a její kamaradkou Adélou. Jak to všechno bylo?

Karlos Vémola zveřejnil fotku, na které stojí spolu s dalšími kluky, také zápasníky. K té fotce napsal jen to, že makají.

Zdroj: Instagram

Zřejmě Český Terminátor ani netušil, jakou reakci může tento snímek vyvolat u jeho oficiální partnerky Lely Ceterové. Nejspíš byl evidentně naštvaný.

Zdroj: Instagram

„A ty dvě k*rvy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč si s nimi nedáš fotku? Nehraj to na Instagramu na rodinku!“ neudržela se v komentářích Lela Ceterovová.

Zdroj: Instagram

Pokračovala a řekla, že všichni dobře vědí, že Karlos není svatý a že ona už to nemůže vydržet. Podle jejích slov ji zlobí neustále velké množství lží.

„Zbytečně se fotíš s chlapy!“ dodala Lela Ceterovová.

Zdroj: Instagram

Velmi brzy partnerka zápasníka svůj komentář smazala. Je možné, že to udělala pod tlakem, ale důkazy pro to nejsou. Každopádně Internet už její výrok viděl.

Poté se mnoho fanoušků českého Terminátora zajímalo, s kým přesně je nyní ve Francii. A nemuseli dlouho čekat.

Zdroj: Instagram

Ukázalo se, že ve stejnou dobu do Saint Tropez přiletěla bývalá partnerka zápasníka Denise Ayverdi. Spolu s ní byla i její přítelkyně Adéla Rožníčková.

Zdroj: Instagram

Ale tyto dvě kamarádky se rozhodly jen žertovat o situaci, která se stala. Denise Ayverdi řekla, že jen jednou za rok jela k moři, jak se okamžitě ocitla v centru pozornosti.

Zdroj: Instagram

Denise Ayverdi se v roce 2013 stala první vicemiss Internet. Poté začala její popularita stoupat a fotila se i do Playboye.

Nyní není známo, jak se tato situace bude dále vyvíjet. Jaký teď bude vztah mezi Karlosem a Lelou?

Zdroj: Instagram

Bude mít Lela ještě dostatek trpělivosti, nebo Karlos změní své chování? Nic nelze jednoznačně říci, zbývá jen pozorovat.

Share