Lucie Vondráčková a její nový život: co se rozhodla změnit

Po rozvodu se svým bývalém manželem slavným hokejistou Tomášem Plekancem zpěvačka Lucie Vondráčková se rozhodla změnit život.

Zdroj:wikipedie.cz

Začala s prodejem domu, který ji koupil Tomáš a spolu se svými dětmi si pořídila nový dům s velkou zahradou v luxusní čtvrti Prahy.

Osmiletý Matyáš a pětiletý Adam se tak pomalu zabydlují v pražské Libuši, kde mimo jiné chodí i do soukromé britské školky a školy.

Zdroj:instagram Vondráčkové

Lucie se za posledních několik let hodně stěhovala, a to i po Kanadě, i v Česku.

Stěhování velice obtěžuje skutečnost, že zpěvačka neřídí a musí toho hodně tahat.

Zdroj: Lucka Vondráčková-Blog.cz

Ale jak uvádí sama Lucie moc ji to nevadí. Největší hrůza v novém domě jsou paparazzi, kteří se vedle domu denně hromadí.
Po premiéře klipu Růže teď má maminka čas i na rodinu.

I přesto, že většina českých hvězd si pro dovolenou zvolili luxusní pláže v zahraničí, Lucie se svými dětmi zůstane letos v Čechách.

Vondráčková se smíchem reaguje na to, co o ni píšou na internetu a v mediích.

Zdroj:instagram Vondráčkové

„Oni mi pořád hledají nějakýho ženicha, tak z toho všeho, co dělám, byli tak zmatení, že už mi ani nestíhali přiřazovat lidi, se kterýma jsem hrála. Se Zbyňkem Drdou, Davidem Gránským, Zbyňkem Fricem, Martinem Krausem… Prostě se to nedalo stíhat,“ směje se herečka a zpěvačka.

Ted ale volno Lucie platí i pro medii, dozvíme o ni všechno jen přes její sociální sítě, už žádné rozhovory.

Zdroj:instagram Vondráčkové

Reagovala také na spekulaci, že Vondráčková odmítla roli v nějakém seriálu.

„Já jsem tu nabídku vůbec nedostala. Byla jsem v minulosti oslovená jen z Tvoje tvář má známý hlas, i když to s herectvím nesouvisí,“ míní Lucie.

Share