Muž, který si vzal život během natáčení pořadu Výměna manželek přišel o maminku: v médiích se objevily podrobnější informace, co mohlo být důvodem k jeho činu

Tragédie, která se stala během natáčení televizního pořadu Výměna manželek je stále vyšetřovaná. Muž Stanislav K. při natáčení spáchal sebevraždu.

Dle kriminalistů si muž mohl víz život kvůli vydírání jedním ze členů natáčecího štábu. V médiích se objevily podrobnější informace této situace.

Zdroj: tv.nova.cz

Na začátku vše bylo v pořádku a Stanislav se choval úplně normálně. Během natáčení mu však zemřela maminka a najednou se vše změnilo.

Původně se jednalo o obyčejný díl pořadu Výměna manželek a nic nesvědčilo nějakému neštěstí.

Zdroj: extra.cz

Situace se změnila, když se Stanislav K. dozvěděl, že mu zemřela maminka. Pochopitelně chtěl natáčení přerušit, protože musel zařizovat pohřeb a chtěl mít v tuto těžkou chvíli u sebe svou milovanou manželku, která byla v jiné rodině.

Oporou mu tak mohla být jenom cizí žena, kterou znal několik dní.

Zdroj: denik.cz

Do konce natáčení zbývalo dva dny a štáb chtěl dotočit díl do konce za každou cenu, i když policista chtěl to přerušit. Někdo ze štábu mu však údajně začal vyhrožovat pokutou, což Stanislavovi ani nevadilo.

Pak mu ale prý začali vyhrožovat i vyhazovem z policie. Kvůli ztrátě maminky, cizím lidem v domě a vyhrožování muž se zhroutil a rozhodl se ukončit svůj život.

Zdroj: denik.cz

Kriminalisté se nyní zabývají, jestli tlak štábu nemá souvislost s činem Stanislava K.

Sebevražda policisty šokovala jeho známe a kolegy, podle kterých vždy byl optimistou. Dobře prý také vycházel i s „novou“ manželkou, která u nich bydlela v rámci pořadu Výměna manželek.

Zdroj: eurozpravy.cz

Zlomem se ale nejspíš stala smrt matky muže a nyní sebevraždu vyšetřuje kriminálka. Obviněn v tuto chvíli je jeden ze členů natáčecího štábu z přečinu vydírání.

Mluvčí televizního projektu Vojtěch Boháček dodal, že televize nová s polici spolupracuje.

Zdroj: aktualne.cz

Stanislav K. před spácháním sebevraždy zanechal dva dopisy na rozloučenou, které mohou hodně objasnit. Pokud se ale prokáže, že svůj čin spáchal kvůli vydírání, pachateli hrozí až 4 roky ve vězení.

Share