“Nejsem hudební ani filmová hvězda”: Dominika Gottová zažívá nejtěžší období svého života

Nejstarší dcera legendárního zpěváka Karla Gotta Dominika před půlrokem se vrátila do České republiky z Finska, kde dlouhou dobu žila se svým manželem Timem Tolkki, se kterým se momentálně rozvádí.

Zdroj: super.cz

Ve dnešní době má i jiný problém. Po návratu z Finska začala pracovat jako servírka, ale potom si našla brigádu u lahůdek. Po epidemii koronaviru ztratila svou práci v baru a momentálně pracuje jenom jako prodavačka.

Denně ji tam pronásledují fanoušky jejího zesnulého tatínka. Dominika si začala na nich stěžovat. Ale bohužel, to nepomohlo.

Zdroj: tn.nova.cz

“Nejsem hudební ani filmová hvězda, která potřebuje vyprodávat sály. Já jenom prodavačka, která chce pochopení a klid na práci. Snažím se normálně uživit, tak mi to prosím umožněte,” řekla Dominika webu Aha!

Velký problém Gottová také má v domácnosti. Kvůli žurnalistům musí změnit své místo bydlení. Denně ji pod dveřmi čekají reportéři, což Dominika nesnáší.

Zdroj: kafe.cz

Gottová pronajímá být na Vysočanské, do kterého naštěvovala ještě v březnu, ale ve dnešní době už hledá nový. Stalo se to kvůli tomu, že ve svém bytě nemá žádné soukromí, a chce aby se to změnilo.

“Nemám klid v práci, kam se na mě chodí lidé dívat jako do zoo, a nemám klid ani tam, kde bydlím, protože jsem tam pořad pod dohledem,” dodala Dominika zmíněnému webu.

Zdroj: denik.cz

Dominika denně čte inzeráty, protože chce co nejdříve najít nové bydliště. Svůj současný být má moc ráda, ale nemůže tam bydlet kvůli neustálému dohledu.

“Zatím jsem ve fázi hledání. Uvidíme, jak se situace vyvrbí na podzim, ale přesně vím, že z Česká odcházet nechci,” uvedla Gottová.

Zdroj: expres.cz

Share