„Nikdo není tak bohatý, aby teď mohl přestat pracovat, a já vůbec ne“: Zpěvačka Lucie Bíla prozradila, jak prožívá během pandemie

Kvůli koronaviru a krizi, která díky němu vznikla, se změnila finanční situace mnoha lidí. Bohužel ne k lepšímu.

Zdroj: youtube.com

Nutí je k zamyšlení, jak v této době žijí celebrity. Zpěvačka Lucie Bíla prozradila, jak prožívá krizi.

Zdroj: twitter.com

Mnoho lidí si myslí, že celebrity mají tolik peněz, že se mohou uvolnit a nedělat nic, bez ohledu na to, kolik krize bude trvat. Zpěvačka však pokusila se ujistit, že to vůbec není pravda, o tom informuje ze slov Lucie Bíle aha.online.cz

Zdroj: twitter.com

Není zvyklá sedět bez práce a i během pandemie neustále pracuje. Ve svém rodném městě v Otovicích si zpěvačka koupila Starý Kulturní dům s restaurací, aby je nenechala chátrat.

Zdroj: twitter.com

A v centru Prahy Lucie podporuje divadlo které hned po otevření muselo být uzavřené, vzhledem k té že pandemii. Hned po otevření byl kvůli hygienickým předpisům v karanténě uzavřen.

Zdroj: twitter.com

Ve vysílání Showtime zpěvačka řekla, že koronavirus je výzva a test na to, jak jsme odolní vůči takovým otřesům. Tato situace ovlivnila i harmonogram koncertů. Termíny vystoupení jsou neustále přenesení, data se mění. Bila upozornila, že má celý tým, který nemůže jen tak opustit.

Zdroj: twitter.com

Lucie vysvětlila, že nesedí doma, ale pracuje, jak jí jen síly dovolí. Musí zajistit nejen sebe, ale všechny lidi ze svého týmu.

Zdroj: twitter.com

Zpěvačka cítí zodpovědnost vůči nim a nemůže je nechat bez peněz. Zpěvačka říkala, že je připravena prodat své věci a majetky, pokud to pomůže jejím lidem. A dodala, že se o ně bojí víc než o sebe.

Bez ohledu na potíže zůstává pozitivní a veselá. Čeká na povolení koncertů aby znovu potěšíla své fanoušky.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: FANOUŠCI JSOU OHROMENI: DARA ROLINS UKÁZALA VŠECHNO V NOVÉM KLIPU

PŘIPOMÍNÁME: KRÁLOVSKÁ RODINA OSLAVILA VÝROČÍ ZASNOUBENÍ: PŘED 10 LETY POŽÁDAL PRINC WILLIAM KATE O RUKU

Share