Oblíbená barva laku na nehty: Co prozradí o vaší povaze

Samozřejmě, že hodnotit ženu podle barvy laku na nehty je poněkud zvláštní, protože je obvykle vybírány do tónu pleti nebo oblečení, aby se doplnil obraz.

Nicméně, tam je vždy alespoň jeden odstín, který je váš oblíbený a který se vám nejvíce líbí – to je a bude klíčem k pochopení toho, co jste za člověka.

Podívejte se na ruce a zjistěte, co barva laku na nehty může říct o vaší povaze.

Zdroj: zyttia.org

№1 Růžová

Zdroj: zyttia.org

Tato barva je bezpochyby považována za holčičí, ale vám to vůbec nevadí. Také se říká, že jste vychovaná, přátelská a klidná osoba.

№2 Červená

Zdroj: zyttia.org

Je to barva vášně a ohně. Jste sebevědomý člověk s horkým temperamentem a výbušnou povahou.

№3 Oranžová

Zdroj: zyttia.org

Tuto barvu vybírá pozitivní osobnost. Jste aktivní, energičtí a ve všem vidíte vždy jen pozitivní stránky.

№4 Béžová

Zdroj: zyttia.org

Přirozená barva nehtů hovoří o vaší inteligenci a nezávislosti. Béžová je univerzální a vhodná, jako i vy, v každé situaci.

№5 Bíla

Zdroj: zyttia.org

To je barva dokonalosti. Tato volba hovoří o čistotě a nevinnosti. Jste vnímáni jako milý a laskavý člověk.

№6 Šedá

Zdroj: zyttia.org

Protože tato barva je přechodem z bílé na černou, znamená to, že jste nerozhodný a plný pochybností. Raději se vyhnete obtížným situacím a často chcete být sami.

№7 Černá

Zdroj: zyttia.org

Černá barva znamená, že se vám nelíbí být otevřenou knihou. Raději si necháte svá tajemství pro sebe. Mimo jiné jste velmi inteligentní člověk.

№8 Fialová

Zdroj: zyttia.org

Fialová je barvou snílku. Poukazuje na vaši kreativní a inspirativní povahu. Jste docela ambiciózní a usilujete o úspěch.

№9 Modrá

Zdroj: zyttia.org

Oddaní a čestní lidé si vybírají modrou barvu. Popisuje vás jako přátelskou osobu, se kterou je vždy potěšení mluvit.

№10 Zelená

Zdroj: zyttia.org

To je skutečná barva přírody. Jste nezávislá osoba, která žije v naprosté harmonii se sebou a okolním světem. V případě potřeby můžete mít vše pod kontrolou, ale laskavost a péče jsou vám blíže.

№11 Žlutá

Zdroj: zyttia.org

Tato slunná barva symbolizuje štěstí a radost. Říká ostatním, že jste optimistický člověk, připraven využít každé příležitosti, kterou vám život nabízí.

№12 Hnědá

Zdroj: zyttia.org

Jedná se o poněkud neobvyklou barvu laku na nehty, která vám určitě pomůže vyniknout. Jste přátelští, ale stále potřebujete nějaký čas, abyste vpustili někoho do svého života.

Share