Odrazovali pár od převzetí psa z útulku: přes všechna varování si ho vzali domů a teď pes vypadá úplně jinak

Dívka Jessica Williamsová měla sen mít psa. Jakmile se ale ona a její přítel Jared přestěhovali do nového bytu, kde mohla zvíře chovat, okamžitě si splnila svůj dávný sen.

Jared chtěl Jessice pořídit psa na její narozeniny, které má v listopadu. Dívka se ale hned pustila do hledání psího útulku a chtěla si vybrat svého psa.

A pátraní bylo úspěšné, konečně našla toho pravého psa.

Zdroj: topfakty.com

Jessica opravdu chtěla psa a našla toho nejsmutnějšího z útulku.

Pes jménem Benji byl na ulici v Los Angeles a byl velmi zanedbaný. Kvůli alergiím a blechám pes ztratil většinu srsti. Více jak deset dnů k sobě nechtěl nikoho pouštět, vrčel a pokusil se i několikrát kousnout.

Psí výraz však zcela zasáhl srdce Jessicy, říkala, že neviděla smutnějšího psa, nemohla si ale pomoci a jela ho vyzvednou z útulku.

Manželé žili v Sacramentu a jednalo se o cestu dlouhou více jak šest hodin z Los Angeles. Ale co je šest hodin ve srovnání se skutečností, že může najít přítele na mnoho let.

Zdroj: topfakty.com

Zaměstnanci útulku nevěřili, že Benji může žít v nějaké rodině.

Zdroj: topfakty.com

Když Jared a Jessica dorazili do útulku a řekli, že chtějí Benjiho, personál je začal odrazovat. Zdálo se, že oni sami nevěřili, že by se pes mohl začlenit do rodiny. Ale Jessica se odradit nenechala. Domnívala se, že pokud si ho nevezme, bude pes utracen, a to nemohla připustit.

Přes všechna varování si Jessica a Jared vzali psa domů.

Zdroj: topfakty.com

Cesta domů byla obtížná. Šest hodin na cestě a neustálý strach Benjiho z nových majitelů, zároveň nechápal, co se s ním děje. Po příjezdu domů si udržoval bezpečný odstup, po několika dnech se ale vše změnilo.

Když si Benji uvědomil, že je v bezpečí, přestal se lidem vyhýbat a stal se z něj milující a hravý pes.

Zdroj: topfakty.com

Podívej, dokonce se usmívá!

Zdroj: topfakty.com

Benji rád tráví čas se svojí novou rodinou, chodí s nimi do restaurací, jezdí v autě. Jakmile pes nastoupí do auta, začne radostně štěkat a těšit se na cestu. Miluje olizovat obličej svých lidských „rodičů“ a rád si hraje s hračkami. V nové rodině strávil při týdny, ale už nyní je k nepoznání. Za vše může lidská láska a péče!

Share